bugün

olumsuz da olsa bir sonuca varmanın belirsizlikten çok daha iyi olduğunun farkında olan, olgun erkektir.
Yakisikli olsan sevişebilirdik deseydi bozulabilirdi belki.
hayatımda ilk defa sevdim.reddedilirsem bu dünyayı terketmeye hazırlanıyorum lan ben.çok ciddiyim. morali bozulmamak da neymiş? bunlar da erkek ise biz neyiz merak ediyorum.
ona buna teklif eden erkektir.

belki de o piti piti yapıyodur.
Ooooo senden çok varr.
için içini yiyiyor dur.
Önümüzdeki maçlara bakarız düşüncesi ile moralini bozmaz.
Reddedilme ihtimalini göz önüne almıştır. Hatta bazıları o kadar çok reddedileceğini düşünürki kabul edilmek şok etkisi yaratabilir.
Onu kabul edecek kizin reddedildiklerinden daha guzel ve iyi olduguna inanir. icten bir ses o zaten beni haketmiyorduki.
alışmıştır, kudurmuştan beterdir.

ben çok ağır atlatırım bunu. önce öz güvenim kırılır. sonra bu dünya boş der isyan ederim. kızlardan da nefret ettikten sonra ancak düzelmeye başlarım.
Piç erkektir. Sevmenin ne demek olduğunu bilmeyen erkektir.
Benden bahsetmişler . Yakışıklıyım da halbu ki .
sevmemiştir.
zeki ve profesyoneldir bu.
yanlış önermedir. morali bozulmayan erkek yoktur. zira erkek sineğin bile morali bozulabiliyormuş.
http://haberpan.com/haber...endilerini-alkole-vuruyor
artık yeşil çamda iş bulabilecek derecede rol yapabiliyor olan erkektir. (bkz: rol)
O beni kaybetti diyerek, kendine teselli veren erkektir.
sağlıklı kafa yapısına sahip erkektir. kendini tanıyordur.
reddeden kızın egosunu bu şekilde ayaklarının altına almış erkektir.

artık o düşünsün.
dışa vurmamış içten içe kendini bitiren erkek olabilir.
türk filmlerindeki fabrikatörün oğlu gibi bişeydir.
reddedilmeyi bünyede alışkanlık haline getirmiş erkek tipi.
benim gibi düşünen erkektir, pes etmesin, sonuna kadar gitsin. önemli olan biraz acı çekip kıymet bilmek ve olgunlaşmak. reddedilmeden acı çekilmez mi derseniz bence çekilmez.
Bazı şeyleri aşmıştır. Rahat erkektir. Baba rahat beyler modunda yoluna ilerler.
duyguları nasırlaşan erkektir.
güncel Önemli Başlıklar