bugün

ABD'de Jaquelyn Ades adlı bir kadın, hoşlandığı adam onu reddedince 159 bin tane mesaj attı. Ades'in attığı mesajlar içinde tehdit içerikli söylemler bulunduğu da belirtildi
http://m.t24.com.tr/haber...rla-girip-dus-aldi,791542
Böbreklerinden suşi yapacağım bile demiş kadındır.
Belli ki zirvelere geliyordur.
böbreklerinden suşi yapacağım sözü ile bizim sözlüğe mesajını da çakmış kadındır.

(bkz: böbrek avi)

159 bin mesaj ney lan. onları yazana kadar başka şeylere harcasa o zamanı çok daha ilerilerde olurmuş.
Konu bulmakta zorlanmayan kadındır. Reddetmese iyi sohbet edebilirlermiş.
ondan sonra türk erkekleri neden yabancı kadınlara meyilli olduğuna dair sayfalarca yazıyoruz başlık açıyoruz.
bizim kızlar olsa sadece "öff snn b slk" der konu kapanır.
ret edilse veya ret etse de aynı kelime davranış içinde olur. ağzından lafı, telefondan bilgisaray dan mesajı almak için ya tabanca ya kerpeten lazım.
yok canım sandığınız gibi değil, kerpeden ağzından laf almak için silah da söyletmek için, kafasına dayamak için yani.

ret edilince mutlaka kız tarafından neden niçin kim vb sorular sorulmuş, erkek onurunu kırayım peşimi bıraksın demiş kız da açmış ağzını yummuş gözünü.
adama gel türkiye de yaşa demek lazım.
bu sefer bizim kızların ağzından laf almak için ya kanser ya fıtık olur.

edibüdü: neler çektik be. eşimle flört ediyorum, yemeğe çıkmıştık. hava soğudu, bahçede oturuyoruz ve garson kıza eşime battaniye getirdiği için sağol canım dedim.
dilim kopsaydı da demez olaydım.
bir hafta uğraştım ne oldu ne hata yaptım vs dil dökmeler "yok boşo yooo" dan başka söz etmiyor somurtuyor. sonra "son o kozo nodon conom dodon" demez mi?
bir hafta daha düşündüm, kime canım dedim diye...
yine dil dökmeler nerede kime demişim diye, yine "son boloyorson, onotmoş nomoroso yopmo" demez mi?
bir hafta sonra "oko hofto onco yomokto dodon" demez mi?
neler çektim be...
başımın tatlı belası.