bugün

Reddeden kıza denilse çamur atmak diyebiliriz, reddedilen kıza demek ise enteresandır.
Madem reddediyorsun niye arkasından küfrediyorsun ib.e evladı demezler mi adama?

Kız size teklif verirse kaşar mı oluyor lan?
erkekliğin beş para etmez özelliklerindendir.
evet ağzı olan konuşuyor.
-olm madem kaşar neden çıkma teklif ettin?
+ya olm ben bilmiyodum.
(bkz: reddedilince çirkefleşen erkek modeli) örneğidir.
erkeklerin geleneksel olarak yaptiklari ata sporudur...Reddedene ve reddedilene duzenli olarak kullanirlar...Cirkeflesmeyin "adam"olun lan!!! seklinde uyarilabilirler...
zaten kaşar bir kıza teklif yapılmışsa kabul edilinse bile söylenecek olandır.

gerçekleri söylemeyen insandan korkun. o amaçladığı şey uğruna her türlüğü çirkefliği yapar.

misal bu erkeklerin taşşaklarını serinletmek için yaptığı bir olay olabilir. asla kaşarlarla ilgisi olmayan bir erkek mahsus götü kalksın teklifimle sonra indireyim yere diyerekten bir adet kaşara teklifi yapar. kabul edilme felen amaçlanmıyor tabi, reddedilir ve yapıştırır cevabı. olay bu. o kaşar sonra tabi götünün üstüne düşer feetlerce yükseklikten...

kızlar her boku anlamak istediği şekilde yorumlar. kezban unvanını bir tür orospu/kaşarımsı deme olayına çevireni var. kezban deyince ona orospu diyormuşuz...

şu kadınlar harbi şeytan. onlarda erkekler gibi bir tesis çalışmadığı ve cinsel açıdan daha rahat oldukları için akılları şeytanlığa çalışıyor.
Kaşara teklif etmiş olduğu için gavat durumuna düştüğünü idrak edemeyen erkek.
kişinin uzanamadığı ciğere mundar demesi durumudur. *
Şu durumu yaşadım ;
Kız ayrıldıktan sonra harbi harbi kaşar oldu kısa etekler çorapsiz felan ama genede bir ggün kaşar bile demedim.

Yani adamlik saymıyorum. Kız ayrıldıktan sonra açık giyiniyorsa orası size kalmış.
Durum aslında tam tersidir. Fakat bunu anlamayacak kadar da zihniyetsiz insanlar var. Kaşar olsaydı senin teklifini kabul ederdi haksız mıyım? Ama kabul etmedi diye hemen bir küfür yarışına giriyorlar. Pes!
Klasik türk erkegi.
teklif edenin erkek veyahut adam olmadığı ortadadır. ulan bir erkek bir kızın arkasından kaşar der mi? Kaşara teklif ettiysen eğer sende pezevenk değil misin ?
kızın ne kadar haklı olduğunun kanıtıdır. kıskançlık, hırs filan değil sadece pislikçe ego tatminidir. -ne uğraşacağım kanka, kız kaşardı zaten -o zaman niye sana vermedi? -...ehm şey..(bağlantı koptu)
Ayıp etmektir. Evet.
her erkeği sapık sanmak kadar yanlış bir tercihtir.
karakter yoksunluğu.