bugün

reddedilen erkek bir daha diyalog kurmak istemeyebilir. ama düşman tavrına da bürünmeye gerek yoktur. her kız size olumlu olacak diye bir kural yoktur.
reddedilen insanlardan gına geldi artık salın sözlüğü aq.
Ya ne yapacaktık amk ?

ilk görüşte aşka inanmazdım. Ama varmış. Deli gibi aşık oldum. Hala aşığım. Yanına gittim bu birinci adım. iltifat ettim bu ikinci adım. Adını sordum bu üçüncü adım. Ertesi gün bir daha gidip iltifatlar ettim dördüncü adım. Sosyal medyasını bulup istek attım beşinci adım.
sonuç ?

Friendzone yedim. Sevgilisi, başka sevdiği varmış. Elimden geleni yapmış olmanın rahatlığı var üstümde. Tabi ki selamı sabahı keseceğim gururumu kırıp tüm bunları yaptıktan sonra. Yedek olmak istemiyorum.

Tanım: unutmak için en doğrusunu yapan erkektir.
ergen davranışıdır. olgun insan yapmaz öyle. yine de aynı ortamda denk gelmemeye dikkat edilir.
Reddetmek kadının hakkı olduğu gibi selam alıp almamakta muhattabın hakkıdır.

Oyna, devam.
ortalıkta artık binlerce alternatif var, kimse kimsenin sikinde değil
ters davranması vs çocukça şeylerdir.

ancak kibarca ilişiğini kesmesi en doğal hakkıdır.

insanlar "cepte" durmayı reddedebilirler. prensiplerine ters olabilir. gayet normal.
Reddettiğin erkeğe niye selam veriyorsun? Bu kadınları anlamıyorum cidden. Bir kadın bir erkeği reddetse bile ara sıra hala aynı hislere sahip mi diye kontrol eder. Çünkü kadınların yaşamak için en büyük ihtiyaç duydukları şey egodur.
kız terslenmenin verdiği hırsla belki verir.
ne yapacak peşinden mi koşacaktı?

ters davranmak değil de nötr davranmalı, görmezden gelinmelidir.

aksi taktirde yüzüne bakılmayacak kezbanların bile götü kalkar.
Üzülmüştür. Rahat bırakın.
reddeden insana değer vermiştir, reddedilince de gururu kırılmıştır. Normaldir.
yavşak olmadığının göstergesidir, cidden bir şey hissetmiş ve karşılığında red edilmişse, ters davranması hatta yolunu değiştirmesi normaldir. bir çeşit psikolojik savunma mekanizmasıdır bu durum.
selamı alıp biraz sıcak davransa "reddettiğim halde aklı hala bende eziğin" damgası yiyecek erkektir. sonra diyorlar ki erkek olmak çok kolay. ulan biz neler çekiyoruz bizz bizzzz..
Öncesinde iyi davranırken sorun yok ama dimi aq.
Tabi ters davranırız.
Şimdi şu çağdaş düşünce tarzını geçin de ben gavat gibi sevip red edildiğim kadınla kankalık yapamam aq, bu nası genişçe bir haldir aybalam?
Lan adam yanına gelse selam verse bu sefer de havalara gireceksin hala peşimde diye. Bu yüzden selam vermiyo böyle kezbanlar yüzünden.
Ya ne olacaadi. Bir de selamini alip gururunu ayaklar altina mi alacaadi.
normaldir. reddeden kız başka bir erkekle el ele geçerken reddedilen erkeğin selam almasını beklemek komik olur esas.
sen elmayı seviyorsun diye elmanında seni sevmesi şart mı ?
(bkz: Ya ne olacağıdı)

Bide selamını alıp iyice götünü mü kaldırsın?
Reddedilmenin vermiş olduğu mutsuzluk, hayal kırıklığıyla yapılmış eylemdir.
güncel Önemli Başlıklar