bugün

Kızın size azıcık bile saygısı varsa o sinire dönüşür.
Yoksa yoktur.
Israr etmek aptallıktır.
En çok da kendinizi üzersiniz.
Ve tabiki kizida.
(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: kendinden 7 yaş büyük bir kıza aşık olmak)
(bkz: karşı binadaki kız)
(bkz: komşu)
Saplantidir. Yapma etme denilmez. Ya tutarsa umuduyla mayalamaya devam ettigimiz golde bogulmaktir. Vesselam . Bir platonik yazdi bunu kaderini bilerek.
Önce bence neden reddetiği bulunmalı öndan sonrada ne için diyosa o düzeltilmeli. ( tabi bence yani )
Tadı damakta kalmuştır.
Bu durumda kız koşturuyorsa koşan erkekte suç yoktur. Koşturan orospudur efendim.
Fiilen yapılmaması gereken davranıştır.
Ne kadar koşarsanız, o kadar reddedilirsiniz. Reddedilmeniz, daha çok koşmanızı tetikler.
Kısır döngüye dönüşen durumdur.

Yapılmaması gerekir. Tadında bırakın. Zorla olmaz arkadaş.
hatadır. ilerde gururunu bu kadar yerlere düşürdüğün için kafanı duvarlara vuracaksın o yüzden yapma.seni seven insan zaten seni reddedemez hadi koştun kabul etti falan öyle mutlu mesut yürüyecek sanarsın ama sen de belli bi zaman sonra farkedersin ki bazı şeyler eskisi gibi değil ve tekrar yapışmıyor dağılmış parçalar . herşeyi daha boka sürmüş olacaksın ve bosu bosuna belki 6 7 ay uzatmış olacaksın. o yüzden hiiiiç koşma kardeşim, koşman geldiginde sakinleş bak 3 gün sonra kendini çok daha iyi hissedeceksin. zaten o kız pişman olsa 3 gün bilemeden 5 gün içinde sana bi cilve yapar o zaman hislerini dinleyip hareket edersin. seni reddetmiş bir kız yüzünden önündeki fırsatları kaçırma derim. yalnız kalmamaya çalış bu zor süreçte.
Salaklıktır. O senin "keşke"nken sen onun "belki"si olmaktansa hiç Olmasın daha iyi.
Fikirlere kurşun işlemez ama içinden değişebilir. hemen de vazgeçmemek lazım tabi bokunu çıkarmadan.
Delik bir kovaya su doldurmaya benzer. Suyun Dolmasını beklersiniz ama sızıntıdan akar gider. Bu iş de böyledir.
Kızlar reddettikleri yavşak ve yüzsüz adamlarla gayet de sevgili olurlar. Çünkü o yavşakca ilgi egolarına iyi geliyor.
Burası abi dediği adamla Evlenip çocuk yapan insanların ülkesidir. Cahil cesaretiyle direk yürüyorsanız, ısrarcı ve yüzsüzseniz her zaman şansınız yüksektir. cahil cesaretiyle direk yürümüyorsanız, özgüvensiz bulurlar. ,ısrar etmiyorsanız kararlı bulmaz, tutkusuz bulurlar. Onurlu gururlu erkekler de egolarına iyi gelmediği için odun , öküz falan derler.
Aptallıktır, bunu düşe düşe öğrendim.

Yapılması gereken s.ktiredip yola devam etmektir.
Hiç reddedilmediğim için bu duyguyu pek de bilemedim.
herkesin başına gelebilir büyük konuşulmamalıdır.
(bkz: akıntıya karşı kürek çekmek)
Yabmayın öle şeyler.
bokunu çıkarmazsanız, yani yılışık, orospu çocuğu tiplerine girmezseniz, sonu iyi bitebilme ihtimali olan durumdur.

kızlar, kendisinden hoşlanan bir erkek olduğunu bilmekten memnuniyet duyarlar. reddetseler de, peşinden koşmaya devam etmenizi isterler. eğer doğru zamanda doğru yerde olmayı başarırsanız bir ilişki başlatma imkanı elde edebilirsiniz.

ama yavşak gibi her yerde yırtık dondan çıkar gibi kızın karşısına çıkarsanız kız "eeh yeter aq" diyebilir.

zamanında bir kızdan hoşlanmıştım, kız reddetme bahanelerinin en kesini olan "beraber olduğum birisi var" demişti. ben de kızın vicdanına dokunma taktiği kullanmıştım. "sen bana yasaksın" triplerine girip, uygun zamanlarda, dozunu kaçırmadan "sana aşığım ama sen başkasının aşkısın" mesajını vere vere, kızı kendime aşık etmiştim. baya bir takıldık bu kızla. ama kız benle beraberken bir yandan öbür lavukla da takılmaya devam ediyor muydu bilemiyorum, sormadım, umrumda da değildi. keyfime baktım, o da gayet keyfine bakıyordu. yani bu kadar net ve kesin bir reddedilmeden bile ekmek çıktı ise, pes etmeyin derim. sadece dediğim gibi, doza dikkat edeceksiniz. kız, eninde sonunda "ya bu kişi bana gerçekten değer veriyor" duygusunu hissettiği an o red kararını tekrar değerlendirecektir.
Malliktir şimdi diyceniz sen yapmadinmi basri abi.bnde yaptim 20yasimdan 24 yaşıma kadar bir südüklünün pesine kostum.arada iyi olduk arada kötü konuştuk buluştuk ama sevgili olmadik sonra evlendi şimdi 2 oğlu var.
25'den sonra koşarsan salaksın, sınır bu. sonra anlıyorsun zaten, sevenin de sevilenin de koşması değil, yan yana yürümesi gerektiğine.
Şansını zorlamakdan başka birşey değildir. Gereksiz enerji israfıdır. birşey olmuyorsa zorlamanın mantığı yok, şansını başka bir yerde denemelisin.
Hoşlanıyorsam koşarım abi, milletin ekmeğine mani olmayın, saçma sapan akıllar veripte.
boş eylemdir. bir nevi sapık olduğunuzun göstergesidir.
onursuz ve gurursuz kişilerin aktivitesi.
Eskidendi. Şimdi durum tam tersidir
güncel Önemli Başlıklar