bugün

kişide " tipsizim lan ben" tribine neden olacak durum.
kızla çıkan erkeğin, faşizm kuralları gereği; bir daha kimseyle çıkamaz hale gelmesi oluşabilecek hadise..
çok doğal bir hadisedir, kız bir başkasından hoşlanıyordur.
(bkz: 6 güne ne demeli)
kişinin kızın neden kendisini reddettiğini anlamasına yol açan iş, oluş. * * *
(bkz: topun direkte patlamasi)
tipsiz birini red etmek en doğal hakkıdır. *
ya ben şu aralar kimseyle birliktelik düşünmüyorum diyen kızın davranışı.
"kabul eden kızın 1 hafta sonra başka biriyle çıkması" olayıyla karşılaştırınca süper bir olaydır.**
(bkz: bulun lan o kızı bana)
(bkz: ağzını burnunu dağıtırım)
(bkz: kimsin kızım sen)

ve beklenen bkz:

(bkz: beni beğenmiyor musun)
can acıtır. bünyede kalan son özgüveni de alır götürür. bundan sonra ne intikam peşinde koşulmalı ne de ısrarcı olunmalıdır. beter bir şeydir bu. ama daha beteri iş bu kızın arkadaş olmak istemesidir. evvelden ona arkadaş gözüyle bakamayacağınızı söylemenize rağmen gelene git diyemez ve selamınızı esirgemezsiniz. ilginç tesadüflerle karşılaşmak da cabası ise eğer bir şekilde görmezden gelmeye çalışabilirsiniz. ek olarak; eğer kızın numarası rehberinizde kayıtlı ise silmeli ya da fazla alkol almamalısınız. *
reddedildikten bir hafta sonra baskasına teklif eden erkekten daha normal insandır. *
eskiden buralar hep yemyeşildi.
(bkz: so what)
heleki sizi red ettikten sonra sizden maddi, manevi daha düşük ayarda biriyle birlikte olursa hemen avucunuzun içine üfleyip tarafsızca nefesinizi koklayın daha sonra sag yada sol kolunuzu kaldırıp altını koklayın * dahada sonra varsa bir kankiziniz onunla havadan sudan konusun 1 saat gecmeden kankizde yanınızdan kacıyorsa beni arayın bogaz koprusune kadar taksi paranızı ben vericegim.
(bkz: bir nedeni varmış demek ki)
Kesinlikle seni beğenmediği içindir. Karşısındakinin ne düşüneceğini düşünmeyen kaşmirdir.
Başıma gelen olay. Bak aklıma geldi yine gece gece. Dur biraz daha söveyim.
Kesin bu hareketi "şu sıralar yeni bir ilişki düşünmüyorum" dedikten sonra yapmıştır.

Olm bu karı milleti varken bize hiç düşmana gerek yok lan.
Napsın.Senden umudunu kesince başkasını bulmuş.
"biz delikanlı degil miyiz?" tarzı tepkilerin alınabilitesi yüksek durum.
neden reddetmesi belli kız, ee neden alındın, net.
Hayatımda başıma birkere gelen durum. Sonra ne mi oldu ne yaptıum ne ettim o kızı kendime bağladım ve üç gün sonra siktiri bastım.
Çaktırmadan senle olmaz ama bak bunla olabilir demek gibi bişey olsa gerek.
ne amk seni reddedince dünyaya mı küssün?muhittini reddettim kendimi cezalandırmalıyım 2 hafta hayattan soğuma cezasını hakettim.
sen kimsin ya.
Nasıl reddedildiginize göre değişen durum mesela kimseyi istemiyorum düşünüyorum böyle şeyler dediyse gidin olun ama başkasını seviyorum dediyse sıkıntı yok.