bugün

Seviyordur.
Denemiştir kız istememiştir o da ondan ayrı kalacağıma arkadaş olurum o da yeter demiştir.
Ergenken yaptığım şey. Sonra sevgili yaptığında akıl da vermiştim. Kafamı tikiyim.
Ergenken yaptığım şey. Sonra sevgili yaptığında akıl da vermiştim. Kafamı *ikiyim.
derin bir çaresizliktir.
birisi reddediyorsa siktir git işte, niye bekleme yapıyorsun?
hayır, hani hayatında hiç reddedilmemiş, bilakis kızların ilgisinden bunalarak pek çoğunu reddetmiş birisi olarak,
hem reddedilip hem de kene gibi yapışmak, çok yumuşak bir davranıştır.
bu genellikle kadınlarda görülür, bir erkek yapıyorsa, gizli eşcinsel olabilir.
Kızlar tarafından bakılmış ama bunu adet haline getirmiş cok erkek var ve anlamyormda kıza açıldın kabul etmedi istemedi kız muhabbeti kesiyor yani en azından ama erkek arkadas hala arayip sormalar muhabbet kurmalar garip garip haller hani ne olur ne olmaz aram bozulmasin belki sever gözuyle mi bakiyor tavlayabilirim gozuyle mi bakiyor bilmiyorum ama az delikanlı olun sözunuzun arkasinda durun benim bildifim reddedilen erkek utanir kacar gormemeye calisir şimdikiler piskin piskin hicbir sey olmamis gibi. Hep kizlar tarafindan bakiliyor bir de bu taraftan bakın ve çoğuda böyledir cokta anlamsız gelir. Sorarim erkek arkadaşlarimada normal bir davranış mı? Onlarda önce ben yanıtlayayim Degil tabi ki bir kere karsı taraf affaliyor nasil davrancagini bilemiyor cekiniyor ama erkek arkadasimiz umrunda degil bence herkes kendine ceki duzen verip kimseyi zor durumda birakacak davranislarda bulunmamalı.
kiza ya çok aşıksındır ya da salaksındır. her iki durumda da tavsiye edilmez.