1. 1.
    kızların arkadaş olarak kalayım daha çok dibimde olsun g.tümün dibinden ayrılmasın hevesidir.
    18 -4 ... piyon
  2. 2.
    kadınların şu hayatta kabullenemedikleri tek şey, kaybetmek olduğu için, ortaya çıkan bir istektir, hani böyle sevdiğiniz elbiseler olur, her gün giymezsiniz ama kaldırıp atmazsınız da, öyle durur dolapta, istediğiniz zaman, elinizin altındadır.

bu da onun gibi bir şey işte, sen her zaman benim ol ama ben istediğim zaman senin olayım... *
    64 -3 ... saipsiz
  3. 3.
    içgüdüsel birşey ve yedek kulübesinde bekletmek asıl amaç.
    11 -1 ... lazputin
  4. 4.
    yedekte tutma isteğidir, yani kız der ki :" ben berkcan a asılıyorum o bakmazsa sana dönerim. "
    6 -2 ... giordanobruno
  5. 5.
    'istemem yan cebime koy' hareketi de olabilir. hatun kişisi kendini naza çekip 'zor kadınım ben, beni öle kolay elde edemessin' ayaklarına yatıo da olabilir. her şey olabilir, her şey beklenir bunlardan.
    3 -1 ... kasinti kelebek
  6. 6.
    ileride daha iyisi çıkmazsa bununla çıkarım mantığıdır.
    2 ... ace of spades
  7. 7.
    'hayır bi sktirgit' demektense 'arkadaşım olarak seviyorum ama ben seni' diye ortamı yumuşatarak kibarca reddeden kızlarda olan düşünceli istektir. insanca davranmaktır.
    7 -2 ... jimmy the pro
  8. 8.
    Teselli cümlesidir fakat o an tatlı gelir.arkadaşlar arasında dalga konusu olduğunuz an kıza sayılan bilumum küfürler aracılığı ile kıza zaten soğursunuz,ihtiyaç olmaz.
    ... kekemine
  9. 9.
    onu yanında gezdirir.'seni yeterince tanımıyorum tanımam lazım' gibi iğrenç basit cümleler kurulur.saf olan yer saf olmayan yedirir.** bunların ömrü taaa ki kızın bir sevgilisi olana kadardır.yavaş yavaş ilgi azalır ve hatıralara gömülür hoşçakal. *
    1 ... kitapsiz kitap hirsizi
  10. 10.
    yıllardır anlayamadığım istektir. tamam canım kabul etmiyorsun anladık bari hayatından sittirip gitmeme izin ver.
    3 ... sakat sinek