bugün

karaktersiz erkektir. başını dik tutup gitmesi ve aynı kıza tekrar teklif edilmemesi gerekir.
etkisi kızdan kıza değişebilir. duygusal görünmek için de kullanışlıdır.
(bkz: yapma volkan)
Seviyosan git şamar çek.
şimdi bizlere komik gelse de kızlar duygusal insanlardır. bu sebeple işe yarama ihtimali yüksektir.
erkekler ağlamaz. ben demiyorum nilüfer ve şebnem diyor.
olmamış erkektir. hayatta kendinsin. her sonuç olası ve her sonuç yaşanacak.
kibarca gülümse ve git.

sevmek farklı bir çekim. saygı ise herkeste olması gereken.
Yavşak.
erkek degildir. *
kadınların erkekler üzerinde ki en büyük silahı olan gözyaşını ona karşı kullanmak, bir düşüneyim düşüneyim ve düşündüm işe yarayabilir. kadınları kendi silahından vurmak çok zekice bence. tabi gerçekten ağlamıyorsa. belli mi olur biz erkeklere. her ne kadar odunda olsak aramızdan cidden duygusal tipler çıkabiliyor.
(bkz: zavallı)
Zavallı değildir, sadece pişman olacağı bir şey yapıyordur. Kızı bir an önce süründürmeye başlamalı.
Kız buna kanarsa iş işten geçtikden sonra ağlıyacak olan kendisidir.
o kızı sonsuza kadar kaybetmiş erkektir. yazık lan.
zorlamaya geçerse kızın kuklası olmayı kabul eder tasmasını da taksın kıza masraf yapmasın böyle erkek.
Ezık olmayan erkektır, azıcık aklını kullansa kızın anasını bıle aglatacaktır oysa.
Son kozunu oynamıştır, kız ya pas der yada gördüm diyerek gider.
Ise yaramiyacaktir. Bir kiz istemiyorsa kendini yerden yere vur yine etkilenmez.
Son bir kez atağa kalkmak için yapılan taktiktir.
a benim malım bir daha karı kız için ağlamak yoktu hani?
Sıfırı tüketmiş erkektir.
Büyük ihtimal ayrılmaya varan kavgalarında da haklı olan erkektir ancak karakter olarak zayıftır işe yarasa bile bir gün kenara fırlatılacaktır.
Hayatında kendine yaptığı en büyük zavallılıktır ezikliktir.
yanlış yoldadır.

(bkz: kadınlar güce tapar)
"hıhı tamam memnun oldum hayatta başarılar" gibi tepki alması muhtemeldir.
kızın ilk verişinde kızı ağlatacak olan erkektir.
güncel Önemli Başlıklar