1. 1.
    iki efsanevi oyunun karşılaştırmasıdır.
    2 ... dizzy
  2. 2.
    hayatımda hiç bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum ama red alert dönemine göre gerçekten teknolojik bir oyundu. bayrağı hatırına red alert 2 diyorum.
    2 -1 ... shozhenq
  3. 3.
    tamam red alert da iyidir, ama age of empires a kesinlikle hakarettir.
    3 -1 ... beckham131
  4. 4.
    ikisi de mükemmeldir. age of empires 2 conquerors oyununu halen oynarım da şu britonları neden bu kadar güçlü yapmışlar arkadaş. bunlara harcadığım zamanı derslere versem belki de alttan 8 tane dersim kalmamış olacaktı.
    3 ... bir anda yasamak yeniden guzel
  5. 5.
    RED ALERT HIZLI BIR OYUNDUR AGE OF TE SINDIRE SINDIRE GIDERSIN. AGE OF 4EVER.
    1 ... gamble
  6. 6.
    Age of empires 2 alır, gider bu versusu.
    ... kiravsl
  7. 7.
    red alert ' in apocalypse ve prism tank kapismasi bu vs yi silip supurecektir.
    1 ... darkguitarist
  8. 8.
    Red alert candır.
    1 ... respectyazar
  9. 9.
    age of empires 2' nin eze eze kazanacağı karşılaştırmadır. öğretim üyesi ibnelerden ayar yeme pahasına milletin pc lab derslerine kaçak girip multi oynadığımız tek oyun. karada britanyalıları, denizde vikingleri hızlıca kasarsanız oyun sizin elinizde demektir.*
    ... kurenai
  10. 10.
    red alert daha oynanabilir ve daha taktikseldir, age of pozisyona ve oyun bilgisine bağlıdır, sonuç olarak red alert her daim öndedir. age of u herkes bilir, avam tabakasıdır, red alert filmlere konu olacak senaryoya sahip, zor bir oyundur, intelijansiyadır.
    -2 ... raduyev