1. 1.
  bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama yallah arabistan'a.
  recm cezasının islamda yeri yoktur. inanmayan nur suresini okuyabilir.
  2 -1 ... yazar x
 2. 2.
  sevmediğim kadın aldatsın, ama sevdiğim kadın aldatırsa sıkıntı büyük.. bi de gidip erkeği felan döven var. lan kadının içinde orospuluk varsa adamın ne sucu var? hangi adam olduğu farkeder mi ? kadını cezalandıracaksın. işkence et, öldürme.
  -2 ... allahasovengenc
 3. 3.
  Onursuz insanların mottosudur.
  Bekara karı boşamak nasıl kolaysa recm cezasını savunanların da onurdan bahsetmesi o kadar kolaydır.
  8 -1 ... alkolik oldum
 4. 4.
  Bir onursuzluk başka bir onursuzlukla örtülemez. Canlı canlı size kefen giydirip elinizi kolunuzu bağlayıp belden aşağınızı çukura gömüyor savunmasız bir şekilde taşlanıyorsunuz. ilk taşı size babanız, eşiniz hatta çocuklarınız atıyor ve işin komiği de size değen her taş için günahlarından arınıp sevap işlediklerini sanıyorlar.

  Siz sanıyor musunuz ki her recm edilen kadın gerçekten hak ettiği için taşlanıyor. Adalet yok töre, erkek kadını suçlarsa suçsuzluğunu kadın ispatlayacak eğer ki kadın erkeği suçlarsa erkeğin suçlu olduğunu da kadın ispatlayacak der. Kadının değer görmediği zamanın iran’ı gibi bir yerde böylesi çirkin iftiralara kurban giden sayısız kadın var.

  ve resmi kaynaklarca inkar edilsede dünyanın dört bir yanında çoğu kadından oluşan sayısız insan hala recm edilerek öldürülmekte.

  recm cezası insanlığın onurudur
  (bkz: soraya yı taşlamak) iran'da yaşanmış gerçek bir hayat hikayesine dayanan bir film. izleyin, izlerken insanlığınızdan utanıyorsunuz.
  9 -1 ... feslemegen
 5. 5.
  Has....iktir ordan. Behey beyinsiz behey Müslümanım ayağına Allah'a peygambere iftira eden yobaz... Recm ayetini de keçi yemişti değil mi? Hatta peygamberin eşi o ayetin yazılı olduğu sayfayı yatağın altına koyup üstüne yatmıştı değil mi? Gotuyle beyni yer değiştirmeye görsün insanın fikir beyan edeyim derken sıçmaya başlıyor.
  1 ... abaninaltindakisopa