bugün

Istanbul ve ankara disinda yasayin demek istiyor.
Türkiye'de yaşamanın şartı hiçbir zaman tek bir kişiyi sevmek olamaz. Türk olmak vatanını ve milletini sevmek demektir. Ataları gibi bir karış toprak uğruna kan dökmek gerekirse canını feda etmek demektir. Türkiye cumhuriyeti ilelebet büyük türk ulusunundur ve öyle kalacaktır.

Ne mutlu türk'üm diyene!
ülkemi sevmeyen recep tayyip erdoğanı terk etsin.
niye yaw? neden sevicez ki?....2002 de 1,61 olan doları 4 liraya çıkardığı için mi sevicez? 2002´de 160 milyar dolar olan dış borcu 440 milyar dolara çıkardığı için mi sevcez?...kabataş yalanını ortaya atıp, nerdeyse iç kargaşa çıkardığı için mi sevcez?...

hollanda´yla almanya´yla, rusya´yla, amerika´yla takışıp, dış politkanın içine sıçtığı için mi sevcez? turizmin anasını ziktiği için mi sevcez?...

babamızın oğlu mu amk? birini sevceksek bişey yapması lazım...demirel 122 tane baraj yapmış, bisürü fabrika açmıştı, türkiye ´ye ambargo uyguluyodu amerika onun zamanında, türkiye bana mısın, demiyodu...

bi sürü mizah dergisi, bi sürü komedi programı kendisiyle dalga geçiyodu, tek bi tanesini mahkemeye vermiyodu.

demirel´in sağ cebinde en az 500 tayyip vardı.

gene de bisürü insan sevmezdi onu...

tayyip kim tayyip?...hayır, n´aptı bu herif, n´apıyo yani de sevcez? sen karnede kırık not getirdiğin zaman, yani yapman gereken şeyi iyi yapmadığın zaman kendi öz babanla bile feci takışıyoken, ne idüğü belirsiz, menşeini hiçbir zaman açıklamamış, ben türk´üm, ya da ben kürdüm, ya da ben gürcüyüm dememiş, diploması bile olmayan bi tip diil mi tayyip?

senin öz baban bile, sen görevini iyi yapamadığında senle takışırken, ülkenin içine sıçmış bi adamı ben niye seviim ki?

atatürk´ü, inönü´yü falan geç, biz demirel´in, ecevit´in ne büyük adamlar olduklarını anladık tayyip sayesinde. ve ne acı eleştiriyoduk onları...

kim ki tayyip?...ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
görsel
çıkgın atan önerme.

benim başka bir fikrim var: kimin yurt dışında hesabı varsa o terk etsin ülkeyi!