bugün

Erbakan denen dürzünün bize attığı kazıktır. Yatacak yerin yok Erbakan denen kavas! Zerre hakkım varsa; haram zehir zıkkım olsun!
Halkın Seçdiği bir Cumhurbaşkanı 'dır, milli iradenin seçtiği bir lider olduğu için diktatör demeniz gerçekten gülünç bir durumdur, Allah başımızdan eksik etmesin Erdoğanı diyorum.
--spoiler--
halkın seçdiği bir cumhurbaşkanı 'dır, milli iradenin seçtiği bir lider olduğu için diktatör demeniz gerçekten gülünç bir durumdur, allah başımızdan eksik etmesin erdoğanı diyorum.
--spoiler--

Hitler'de halk tarafından seçilmişti
Ama bu onun diktatör olduğu gerçeğini değiştirmedi.
"demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. ama milletin kendini yönetecekleri seçebilmesi için yetişkin ve iyi eğitim görmesi şarttır. eğer bu sağlanamazsa demokrasi otokrasiye dönüşebilir."

Platon (sizin tabirle eflatun) bunu taa 2500 yıl önce söylemiş burada hala yok demokratik; diktatör değil diyenler var awk.
Son 20 yılda yaptığı ve gerçekleştirdiği hizmetlerinin sadece sadakasını verse muhaliflerlerden çok daha hizmet etmiş olacak devlet adamıdır, gerçekten çok başarılı bir liderdir tabiki anlayana, yaşınız yetmiyor olum z kuşağı olarak, Erdoğan öncesi türkiye'yi siz görmediniz çünkü.
(bkz: bop eşbaşkanı)
türkiye'nin en uzun süre iktidarda kalan başkanları arasındadır. döneminde çoğu siyasi karmaşa baş göstermiştir.

edit: yumuşatılmıştır.
Gezi parkındaki rusçu terörist çapulcu it sürüsünü çil yavrusu gibi dağıtan reis.

(bkz: türklerin lideri)
Hem, "ben tek adam olucam!" diyip, hem de "tek adam olsam bile hiçbi şeyden ben sorumlu olmıycam!" diyerek kavramlar arasındaki bağı pek de anlamadığını dünya aleme kanıtlamış akp kişisi.

Madem ben ekonomistim, bu böyle olacak, dedin, ve türkiye 45 aydır enflasyonu yükselen bir ülke haline geldi, o zaman çıkıp mertçe, hata yapmışım, diyceksin!!

Enflasyon direkt, rte yüzünden bu şekil yükseldi, direkt sorumlu o!!

Bunu çıkıp kendi diycek, ben hata yaptım, diycek ve istifayı bascak!

Bak, şimdi popo korkusundan merkez bankası kredisini tarihinin en yüksek rakamına çıkardı...e hani "nass" vardı, n'oldu?

Ilk görevden aldığın merkez bankası başkanını, tam da bu sebepten görevden aldı, dolar bi gecede 1,25 lira yükseldi !! Şimdi gidip ondan özür dileyecek mi, tek adam?!...

Madem beceremiyecektin, neden tek adam oldun?! Bak beceremedin işte...bu işler tuik'e yalan söyletmekle olmuyo farkındaysan...
--spoiler--
allah'ım sen konuyu biliyorsun amin.
--spoiler--
Istanbul mitinginden birkaç kesit izledim. Recep Bey'in eski halinden eser yok. Önceden kendinden emin, hırslı halinin cilasını demagoji ile atardı, şimdiyse tam tersi olmuş durumda hatta eminlik ve hırs çok kalmamış gibi. ülkedeki sosyal, siyasal, ekonomik sıkıntının başkomutanı da artık yorgun. artık git lütfen, seni böylesi yorgun görmeye dayanamıyoruz, lütfen git ve bir daha da hiç dönme.
Bir Mustafa Kemal Atatürk değildir.