bugün

Kafasına göre yasa değiştiren bir Cumhurbaşkanı
Hani derler ya seçilmiş diktatör diye
Bu adamda tam öyle birisi.
Olağanüstü başarılı ve idolüm.

Ben de halkın %51 desteğini alıp 20 yıl ve üzeri ülke yönetmeyi çok istiyorum.

Çok hevesliyim.

inşaAllah başarırım.
Ülkemiz için Alternatifi dahil olmayan çok başarılı bir devlet adamıdır, özellikle türkiye'yi başta savunma sanayi olmak üzere, ağır sanayi, inşaat, enerji, finans, sağlık, turizm, çevrecilik ve şehircilik gibi konularda ülkemizde son 20 yılda inanılmaz bir atılım gerçekleştirmiştir, yeni yetme z kuşağı bebelerinin eleştirilerine kulak asmayın onlar eski türkiye'yi hiç görmediler ve yaşamadılar, Allah Erdoğanı bu milletin başından eksik etmesin diyorum.
kararlıdır davasında, anaların duasında recep tayyip erdoğan.
Özgür Özel: 838 emekliye 1 ayda verilen para Tayyip Bey’in korunması için bir günde harcanıyor!
günlük korunma maliyeti 8 milyon 380 bin lira.

https://t24.com.tr/haber/...lyon-380-bin-lira,1156225
https://www.youtube.com/watch?v=j6jL95BaSeM
Türkiye Cumhuriyeti'nin Nikolai Caucescu'su.
Bilinçli bir şekilde Türk lirasının değerini düşürerek bizi perişan etti.

Buna rağmen halkın gözünde bir kahraman figürü olabiliyorsa bunu muhalefetin yetersizliğinden çok halkın fanatikliğine yormak lazım gelir.
Z kuşağı bebeleri bu adamı anlayamaz, anlamalarını da beklemiyorum, olum bu adamdan önce ikinci el kitap pazarları kuruluyordu okul önlerinde biz bunları gördük yaşadık y kuşağı nesili olarak, rezillik diz boyuydu bu ülkede, onun için z kuşağı yazarları Erdoğan kelimesini ağzına bile almasınlar, çünkü hiçbirşey görmediler ve eski türkiye'yi bilmiyorlar, Allah başımızdan Erdoğanı eksik etmesin diyorum.
görsel
Türk ırkçılarına felaket kaymıştır. Fakat reisi kestirmek güç.
adini solda görünce, yasi da 70 artik. eli kulaginda tabi...
Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı ve başbakanlık dönemlerindeki hizmetleri değerlendirildiğinde, çeşitli olumlu ve olumsuz yönler ortaya çıkabilir. Bu değerlendirme, Erdoğan'ın politikalarının ve hükümetlerinin kapitalist sistem içindeki rolüne odaklanırken, işçi sınıfının ve toplumun genel çıkarlarını da dikkate alır.

Olumlu Yönler:

Sosyal Yardımlar: Erdoğan döneminde sosyal yardım ve destek programları genişletilmiş ve dezavantajlı gruplara yönelik bazı iyileştirmeler yapılmıştır. Ancak, bu programlar genellikle seçim zamanlarında popülist politikaların bir parçası olarak kullanılmış olabilir.

Altyapı Yatırımları: Erdoğan'ın hükümetleri döneminde altyapı yatırımları ve büyük projeler hayata geçirilmiştir. Ancak, bu projeler genellikle büyük şirketlere ve sermaye gruplarına avantaj sağlamış, işçi sınıfının yaşam koşullarını iyileştirmekten ziyade sermaye birikimine katkı sağlamış olabilir.

Asgari Ücret Artışları: Erdoğan döneminde asgari ücret artışları yapılmıştır. Ancak, bu artışlar genellikle enflasyonun altında kalmış ve işçilerin geçim koşullarını iyileştirmeye yeterli olmamıştır.

Olumsuz Yönler:

işçi Haklarına Yönelik Saldırılar: Erdoğan döneminde işçi haklarına yönelik saldırılar artmıştır. Sendikalaşma özgürlüğünün kısıtlanması, grevlerin engellenmesi ve işçi sağlığı ve güvenliği konusunda yetersiz önlemler alınması gibi uygulamalar işçi sınıfının çıkarlarına zarar vermiştir.

Gelir Adaletsizliği: Erdoğan döneminde gelir adaletsizliği artmış, zenginler daha zenginleşirken işçi sınıfı ve emekçilerin yaşam standartları düşmüştür. Vergi politikaları ve sosyal yardım programları, genellikle zenginlerin lehine düzenlenmiştir.

Baskıcı Politikalar: Erdoğan döneminde demokratik hak ve özgürlüklere yönelik kısıtlamalar artmıştır. Basın özgürlüğüne, ifade özgürlüğüne ve adil yargılanma hakkına yönelik saldırılar, toplumun genel çıkarlarına zarar vermiştir.

Önceki hükümetlerle kıyaslandığında, Erdoğan dönemi hükümetlerinin işçi sınıfına ve emekçilere yönelik politikalarının genellikle daha olumsuz sonuçlar doğurduğu görülebilir. Ancak, bu değerlendirme, geniş bir perspektiften ele alınmalı ve her politikanın ve hükümetin kendi dönemi ve koşulları içinde değerlendirilmelidir.
türkiye'nin 12. ve şu anki cumhurbaşkanımız.
Bence şerbetli.
Bugüne kadar gelmiş geçmiş Türkiye cumhuriyeti'nin Gazi Mustafa Kemal Atatürk paşadan sonra en vizyoner devlet başkanıdır, (bkz: )başta savunma sanayii olmak üzere ağır sanayi 'ye de önem vermiştir buna örnek olarak togg gösterilebilir, Allah başımızdan eksik etmesin muhtemelen değeri sonradan anlaşılacak olan devlet adamıdır.
ileride bir çok insan tarafından dışlanacak kişidir
4 sene sonra görüşeceğiz.
En düşük emekli maaşını 66 tl’den 10 bin TL’ye çıkarmıştır.

Nankörler eleştirmeye devam etsin.

66 tl daha çok ekmek alıyormuş ama orasını karıştırmayın *

(bkz: dünya lideri)
(bkz: milletin adamı)
istanbul büyükşehir belediye başkan adayı olan siyasetçidir.

sabah karanlıkta yola çıktığımdan çok göremiyorum ama gün içerisinde bir yerlere giderken veya akşam eve dönerken çevreyolu kenarındaki bilboardlar olsun yan yollardaki afişler vs olsun her yerde kendisinin "içleri ısıtan gülümsemesi" olan posterleri asılı. altında da büyük şehir belediye bişeyleri yazıyor. demek ki 2019 daki gibi gene ibb adayı kendisi. murat kurum denilen arkadaşın vesikalığı da ayıp olmasın diye kıyıya köşeye sıkıştırılmış ismi de cücük kadar yazıyor kenarda.
Yahudi cesaret madalyalı Bop'çudur. Kendisine tapınanlar ve kendisinden nefret edenler olmak üzere insanları bölmeyi başarabilmiş nadir bir numunedir. Diploması olmadığı halde erişemediği hiçbir şey ve yer bulunmamaktadır: Allah'tan gayrısına tapmayan temiz ve saf insanların o güzel gönülleri dışında...
bu adam hakkında konuşurum da kendimi cezaevinde bulurum diye yemiyor konuşmaya.
rabbimizin izniyle uzun seneler boyu hâlâ iktidarda kalmaya devam edecek olan cumhuru reisimizdir..
görsel
açılışı yapılan marketin ucuz diyerek millete sunduğu biberler ve fiyatı.
Akp başkanı.