bugün

yerimden kalkar bir bardak su içerim. anca bu kadar.
ortadoğunun , balkanlarin, türkî cumhuriyetlerin, avrupadaki türklerin, endonezyanin ve müslümanin yaşadigi her yerin yapacaği şeyi yapacagim.

allah böyle liderleri türkiyeden eksik etmesin amen.
orospu çocuğu antidemokratik piçler kutlayacaktır. fakat yüzde 50 yine yüzde 50. yine aynı zihniyet seçilecektir.
Öldüğü gün düşünürüz.
kınadan aşağısı kurtarmaz.*
penguen belgeseli izlesem olmaz mı?
bir fatiha okur, cenazesine katılır, bu ülke uğrunda harcadığı mesaisi hürmetine görevimi yapar çıkar giderim. liderlik sorumluluğunu almış, ve sınavını benim nezdimde belli oranda vermiş her maktul insana yapacağım gibi.
resmi tatil ilan edilip coşkulu kutlamalar yapılması gerekir fikrine katıldığım olaydır.
Herhalde en mutlu günüm olur. Sıradan günlerim nasıl geçiyorsa onun bin katı neşeli geçer herkese yemek ısmarlarım hediyeler falan alırım. Bir de o günü tatil olsun ve milli bayramlara yenisi eklensin.
başlığa bakıp efsane güldüm yalnız. coşku ve mutluluğun asıl gününe hoş geldiniz dostlar demeli.
cenazesine gidip "burası yan gelip yatma yeri değildir" diye bağırıp kaçmak.
vapurla işe gidilir.kopru tikanikmis metrobuste kalabalik, vapur en iyisi pufur pufur.
göbek atarım sanırım.
Kimin önce gideceği bilinmediği için uzun listelere gerek yok. Sigortan mı var kardeşim sonra öleceğine?
cenazesi olduğu gün muhatemelen ben iktidarda olacağım.cenazesine gelmeyi düşünmüyorum.nasıl silivriye gidenlere darbeci diyor amerikancılar,ben de cenazeye gidenlere amerikancı diyeceğim ve gerçekten o gün hayatımın en mutlu günü olacak.
http://inciswf.com/1302803070.swf
silivriye gidenlere izin verilmediği gibi cenazeye de katılım ve taşkınlık engellenmelidir.
Ölmesi üzerine, Kurban ya da adak kesilir. Aykut Kocaman'ın gitmesi için adak adayan ve daha sonra adağını yerine getiren insanların ülkesinde yaşıyoruz. Şaşılması gerekmektedir.
bi arındıda iyi oldu. diye cenazesinde bağırmayı düşündüğüm liderdir
bir karikatür bir başlığa bu kadar uymaz sanırım.

görsel
evden dışarı ekmek almak için bile adımımı atmam, atarsam ipne olayım. sonra bu akgençler arkamdan faşo bile reconun cenazesine katıldı derler mazallah.
Herhalde o günü görürsem zerre üzülmem üzülmeyi bırak hatta muhtemelen arkadaşlarla o gece dışarı şöyle sazlı türkülü mekana gider olayı ıslatırız. Aman he gençler olaki öldü diyelim biraz dikkat kendi gider ama arkasında bi sürü eli palalı akgençlik bırakır.
http://www.youtube.com/watch?v=VNOegjcdGKQ

--spoiler--
ccc ya amar ccc
--spoiler--
Bülent arınç'ı merak etmek.
onca devrimcinin kanını elinde yüzünde taşıyan özal, kozakçıoğlu, ve benzerleri için yaptığım gibi bir nazım şiiri okuyacağım. sonra da gülerim herhalde ağız dolusu.