bugün

o kadar para cukkaladı. Bize hiç mi bir şey bırakmadı.
yalan dolan içerikli vasiyettir. dünyanın en gereksiz insanı.
tükürsünler onun vasiyetine.

bu insanı seyreden yüzlerce kalabalığın içinden hiç asgari ücretle çalışan yok mu? ya da işsiz olan? hepsinin tuzu heralde. makarnalarıyla yaşamaktan, birilerini zengin etmekten, inançları üstünden nemalanan insanlardan memnunlar.

tık yok koca kalabalıklarda. hepsi derin bir sükut içerisinde alkışlamakla meşgul. sonra koyun ya da ortalama zekalı diyince kibirli oluyosun.

ne desek boş vallahi. herkes hakettğini yaşıyor çünkü.
vasiyet açıkladığı yer neresi?

siirt.

siirt'te "nobel ödülü alın, uzaya astronot gönderin" vasiyeti verecek değildi ya?
dikkat edilirse hep doğu illerinde veriyor bu mesajı. az çocuk yapsınlar diye olabilir mi acaba?!. *
duygu sömürüsüdür. ajitasyon kralımızdan ağıt çalışmalarıdır.
recep tayyip erdoğanı beğenirsiniz beğenmezsiniz burda yazılanları geçiniz efendiler çünkü bu ülkenin %80 insanının recep tayyip erdoğan hayranlığı vardır. Ve bence %90 recep tayyip erdoğanın yaptıklarını taktir eder. benim gibi solcu bunları diyorsa bırakalım sosyal medyada tribünlere oynamayı. Recep tayyip erdoğan türkiyeyi adam eden adamdır. recep tayyipten öncesini batık bankalrı enflasyonu adam kayırmaları başbakan yeğenlerini borsa manipilasyonlarıyla devletin içinin boşaltılmasını bir okul yapılmaya başlanırken okulun ne hikmetse 20 senede bitmemesini dalavereleri gazetecilerin başbakanları parmak ucunda oynattığını orduda bazı paşaların doğuya akan paradan nemelanmak için bile bile pkkyı bitirmemesini bir tane bile marka olmadığı gibi devlet elindeki kitlerin sürekli zarar ettirilmesi türk hava yollarının zarar ederken şimdi dünya markası olması bol sıfırlı türk liramıza gelen turistlerin götleriyle gülmesi ve daha çok örenek verebilinir. bunları düşünün bence. ve recep tayyip erdoğanın en büyük vasiyeti adam olan türkiyedir
önemsemenilmiyecek olandır.
dünyayi bok götürüyor başbakan üç çocuk diyor.
o kadar sorun varken milletin doğuracağı çocuğa sınır koyuyor.
Kimsenin takmayacagi vasiyettir. Takilmis bu adam cocuga, sen bir tane cocuga zor bakilacak maas veriyorsun bir de uc cocuk yapin diyorsun bu cocuklari neyle besleyip buyutup guzel bir hayat saglasin bu insanlar? Ayrica her taraf insan dolu yurunmuyor sokakta azicik dogurmayin da kafamiz rahat etsin.
duygulandıran vasiyettir.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,
"Bugün istanbul'a veda etmiyorum. Ben
bugün sizlere veda etmiyorum. Allah
takdir ederse doğduğum bu şehirde
vefat etmek, hiç olmazsa bu şehre
defnedilmek benim en büyük arzum ve en büyük vasiyetimdir" dedi.
Başbakan Erdoğan parti içindeki tüm
arkadaşlardandan helallik isteyerek
'Emeği geçen bizimle bu yolda yüreyen
tüm dava arkadaşlarıma teşekkür
ediyorum. Haklarınızı helal edin' diye sözlerini tamamladı.

kaynak. sabah.
devletin parasıyla yaptıracağı çamlıca cami'nin bahçesine gömülmek istiyormuş.

tez vakitte isteği gerçekleşir umarım.
merak edilendir. atatürk bütün malvarlığını chp'ye bırakmıştı. acaba tayyip erdoğan da ak parti'ye ya da başka kuruma bırakır mı?

bence güvenip bırakmaz. ben olsam bırakmam yani. kim güvenir la ak partidekilere iç ederler parayı...
bilal yerime geçsindir. dikdatörler genelde böyle ister yani.
bu azimle ülkeyi topyekün vasiyet edecektir, zira gidişat zimmetine geçirmesi yönünde, aç, hırsından vasiyete bile gerek kalmadan dünya değiştirir, bilal sahnededir, o da vahdettin misali topuklarına vura vura kaçar, böylece güzide ülkem küllerinden yeniden doğar ve bir kez daha tarih tekerrür eder.
başkanlık sistemini getirin.
güneydoğu anadolu bölgesi'ni ve doğu anadolu bölgesi'ni topyekûn imralı canisi ve ailesine;
karadeniz bölgesi ve iç anadolu bölgesi'ni bilal erdoğan'a;
ege bölgesi ve akdeniz bölgesi'ni burak erdoğan'a;
marmara bölgesi'ni ise 20 25 sümeyye'ye bırakacaktır.

az kaldı az!
Öldüğümde tabutum geçerken bu yollardan,

Sanmayın ki içimde dert kalır bu dünyadan.

Cenazemi görünce bahsetme ayrılıktan,

Ben asıl yaşamaya başlarım öldüğüm an.

Mezara koyunca beni, elveda deme sakın,

Bir perde var arada, toprak, cennete yakın.
Ayakta alkışlayalım o zaman.