bugün

Laiklik elden gidiyeah türü için tiyatrodur.
bizim çıkma reisin israile koyduğu postayı tekvandocu kıza koymadılar hacı ya. la bi höştürün amk. gına getirdi bunun yalandan horozlanması.

dünyanın en büyük lideri midir hiç bilmiyorum
ama dünyanın en kolpa lideri olduğuna bahse girerim.
israille anlaşmaların iptal edilmesinş red ederek süper posta koyuyorlar

https://twitter.com/sputn...s/996463405715329026?s=19
artık insan haberlere bakıp bu riyakarları,bu çomarları,bu densizleri,bu dolandırıcıları gördükçe akıl sağlığını koruyamıyor sinir hastası olup çıkıyor.
Küçük kaniş köpeğinin Arnold gibi bir herife havlaması gibi bir olaydır. Höt dendiği zaman kaçacak delik arar.
o posta 3-5 güne yolda kaybolur. israile ulaşmaz bile. Boşuna ak-davalların göğsü kabarmasın hindi yavrusu gibi.
iki saate Kudüs e girip akşam namazını orada kıldırtmayın bize.
Bugün posta koyar yarın özür diler gördük bunları hep.
Yahudi Cesaret Madalyasını elinde bulunduran birine göre çelişkili davranışlardır.
israile dememiştir , moderatöre demiştir o . Çıkar kokusu yakında .
Yılda en az iki kez yapılan goy goy. Sonuç: oy ve oy.
Uzun uzun anlatmaya gerek yok.
Yahudilerin 2 kez madalyon verip onurlandıkları siyasi kim ?
Ve bir öneri: israil büyükelçini gönderirken o madalyalarıda eline tutuşturup neden göndermediniz?
çomarlar ; ben de hemen iki şişe coca cola alıp yere dökem, dört parmağımı açıp selam verem, israil bayrağı yakam.
(bkz: yavaş)

- alo, benjamin.
- şalom tayyipciğim.
- gardaş biliyon bizde seçim var.
- he?
- yav ben sana hesapta salliym, sen de “türküye dünya devi” falan de... ben onu seçim poropogandası yapayım.
- benim çıkarım ne olacak peki?
- eee, füze aliym senden?
- yetmez. Biraz da alektrikli bonba al. Bizimkilere başka türlü kabul ettiremem.
- tamam gardaş, yolla heyeti. Ben imzalarım sözleşmeyi. Bah hele, tamamsak ben çıkıyom televizyona.
- çık çık. Hadi şalom.
- hadi selamünaleykim...
iki ay sonra olay unutulur. Balık hafızalı seçmenler de israil yandaşı olur.

Çok gördük bu oyunları. Daha beş-altı sene önce davos mavos diyordu. Sonra fabrikalar açıldı, yeni ticari anlaşmalar imzalandı. Ardından mavi Marmara oldu, yine kınamalar havada uçuştu. Sonra mi? Sonra dedi ki: “gidenlere biz mi git dedik.”

Hadi yedik yedik.

Edit: herhalde eksileyince olanlar değişiyor. Tam komedi.
israil in büyükelçimize ülkeyi terk et demesine reis sağlam ayar vermiş.

--spoiler--
Şuan da bizim israil'deki elçimizi de çağırdık. Onlar Kudüs'deki büyükelçimizle ilgili bir karar alma noktasına gelmişler. O karar eğer arzu etemediğimiz şekilde gerçekleşecek olursa, bizim de farklı yaptırımlarımız olacaktır.
--spoiler--

yaptırımlar kapıda. ülkemizdeki coca cola fabrikları kapatılmalı. israil ile yapılan tarım anlaşmaları da iptal edilmeli. bence kılışdar mavimarmara konusunda da haklı. 20 milyon tl de iade edilip siktir çekilmeli bu terörist orospu çocuklarına.