bugün

tayyip erdogan cumhurbaskani olursa

tayyip erdoğan'ınrutin bush'a el etek öpme ziyaretlerinden birinde,tayyibin karşısında el pençe divan ve ezik durduğunu görünce bush'un aklına ibnelik yapmak gelir ve tepeden bakarak.

- biliyormusun tayyip bizde teknoloji ve tıp o kadar gelişmiş o kadar gelişmiş ki istersek ölüyü bile diriltebiliriz.. demiş..

tayyip bunu duyunca "eyvah şimdi göt olduk" diye geçirmiş içinden serde kasımpaşalılıkta var ya ne yapsam da altta kalmasam diyerek kara kara düşünmüş bir süre..sonra birden aklına pek te parlak olmayan bir düşünce gelmiş ve belki durumu kurtarırım diyerek heyecanla..

-öylemi sayın bush,bizim ülkemizde de 100 metreyi 5 saniyede koşan sporcularımız var demiş..
daha sonra görüşme bitmiş ve tayyip eynen yurda geri dönmüş..
dönmüş ama aklıda bush\'un bir hafta sonraki türkiye ziyaretindeymiş..
acilen danışmanlarını toplantıya çağırıp durumu anlatmış ve

- ben bir halt ettim böyle bir palavra sıktım bu herif te bir hafta sonra burada
bana acil sözüm bulun, ya bana derse "hani sizin 100 metreyi 5 saniyede koşan sporcularınız vardı bi görelim bakalım",ne cevap veririm..

danışmanlar şok olur ve kara kara düşünmeye başlarlar ki derken bir tanesi heyecanla..

-ben buldum galiba, sayın başbakanım der..

-söyle; der tayyip heyecanla
-ne buldun..

danışman heyecanla anlatmaya başlar..

-sayın bush'un böyle bir talebi olursa,sizde onu alıp anıtkabire götürürsünüz, mademki ölüyü diriltiyorlar atatürk'ü diriltmelerini istersiniz.. diriltemezse onun yalanı ortaya çıkar, der

-eeeee der tayyip heyecan ve korkuyla..

-ya diriltirlerse..

-o zaman sorun yok başbakanım, der danışman

-atatürk dirilirse siz zaten,100 metreyi değil 5 saniyede, 3 saniyede bile koşarsınız
rte - yök problemi tamamen ortadan kalkar
olması kaçınılmaz gibi görünen, ülkemizin giderek gerilemesinin kolaylaştıracak ve bi anda kendimizi iran benzeri bi ülkede bulabilecegemiz olaylara varabilecek sav...
eğer gerçekten akıllı bir insansa hiç bir zaman gerçekleşmeyecek durumdur.
modern türkiye'nin çöküşü...
sonun başlangıcı...

korkuyorum anne, hem de çok...
atatürk e küfür etmiş bir insanın, atatürk ün kurmuş olduğu sistemi yaşatması beklenemez!!!
kıyamet alameti..
(bkz: freddy jason a karşı)
2000'li yılların ilk askeri darbesinin ufukta gözükmesine sebep olması muhtemel durumdur.

edit : askeri müdahelenin de değişik boyutları vardır ve ilelebet askeri müdahale olmayacaktır genellemesi de yanlış olur.tabi ki rte cumhurbaşkanı oldu diye darbe olmaz.zaten türkiyede darbe olma olasılığı bu saatten sonra çok çok azdır. ama başınızdaki kişiye güvenmiyorsanız, geçmişte yaptıkları gelecekte yapacaklarının göstergesi ise askeri kanattaki tek bir paşayla aralarının iyi olması bir askeri müdaheleye engel değildir.
kanımca elınde olan basbakanlık sıfatının getirdiği büyük yetki gücünü kaybetmek nıyetınde değıldır tayyip. cumhurbaskanlığına kendi elemanı olan takunyalıyı gonderıp ıslerıni daha kolay halletmek isteyecektir.
(bkz: biz sana cumhurbaşkanı olamazsın demedik)*
askeri darbe veya ona benzer bir olayin mutlaka olamayacagi acikca bellidir. kuresellesmenin turkiyede basladigi yillarda bile postmodern darbe yapilmistir tayyipin herhangi bir seriat uygulamasini kanuna getirmesi halinde (getirmeyecegi cok acik olsa bile ) herhangi bir askeri darbe olmasi sozkonusu bile degildir ki ordu ile hukumet arasinda acik bir sekilde bir anlasma oldugu belirgindir.
Amerika destekli rte nin cumhurbaşkanı olsa bile şimdiki bağlılığını sürdürür..kendisinden beklenilen hiç bir şeyi yerine getiremeyen rte,sadece arada bir çıkıp götünü yırtarak cahil halkı yine kandırmaktadır..kendisine Amerika daki bir toplantıda "bu adamı kullanın" diyen cüneyd zapsu yuda halen yanında tutan bu silik karakterden hiç bir şey beklenilemez..bülent arınç bir nebze daha iyi olur..
şeriat devletinin temellerinin atılması ve avrupa vatandaşı olmak için başvuran türklerin artması demek
laik olmadigini acikladiktan sonra cumhurbaskani olma girisimleri buyuk ihtimalle fos cikacak turkiyede zor cunku turkiye laik bi ulke
(bkz: olmayacak duaya amin demek)
abd vatandaşı olma sebebi.
çankaya'ya oturan farklı görüşteki ilk kişi olacaktır.
ülke tek elden yönetilmiş olur.Hükümet de aynı kafadan,cumhurbaşkanı da.Yani yönetimde halkın yarısından azının sesi olur sadece.Ama iyi yani,yasalar iki vetoya takılmaz,direkt kabul edilir.Anlaşmazlık da çıkmaz hiç,demokrasiyi savunanlar ekarte edilmiş olur...En sonunda ordu bi göz kırpar tabii..koltuğu seven cefasını da çekecek artık..
sevgili oğlu önüne geleni ezer artık.

Bir cinayet vakasi: Ünlü zatin oglu kirmizi isikta durmadan geç pesine takilan ekipten kurtulmak için hizlanirken ilerde ünlü bir
sanatçiya çarpiyor... Agir yarali olarak hastaneye kaldirilan sanatçi 6
gün sonra ölüyor. Karakola götürülen delikanliya polislerin ehliyet
sormamasi sanatçinin esinin dikkatini çekiyor. Polis hatirlattiginda: Siz ukalalik etmeyin biz ne yapacagimizi >biliriz, Gibi
bir cevap aliyor. Kazadan sonra belediye arasözleri kazanin oldugumahalleye Gelip caddeyi bastan asagi yikiyor ve 35metrelik fren izini tamamen siliyorlar. Delikanliya kazadan sonra, üç ay önce verilmis gibi ehliyet düzenleniyor.Sanatçinin kocasi hâkime çocugun ehliyeti olmadigini, düzmece ehliyet Verildigini söyledigindeadam: Ne siz koskoca belediye baskanini Sahtecilikle mi suçluyorsunuz,diye azar isitiyor... Olayi gören taniklarin hepsi tehdit edilip korkutuluyor.Sanatçinin kocasi aile meclisini topluyor. Bakiyorlar ki polis, adalet, belediye hep birlikte olmus üzerlerine >geliyor. Mecburen olayin pesini birakiyorlar. Sonuçta mahkeme trafik canavari genci 3 ay
hapse mahkûm ediyor... O da 1998' in fiyatiyla 540 bin lira cezaya
çevriliyor. Sen sag, ben selamet; güzide sanatçiSevim Tanürek >gitti gider. >Bu olayi Sevim Tanürek' in esi, EminÇölasan' a yukaridaki satirlarla >anlatmis. Sözü geçen katil delikanli Istanbul'un o zamanki belediye baskani >Recep Tayyip Erdogan'inoglu...Bu maili herkes görmeli bence. Siz de bu maili tüm tanidiklariniza
atinki insanlar bazi seyleri Unutmasinlar. >NOT: Merak edenler
asagidaki web adresinden konuyla ilgili habere >bakabilirler.
http://arsiv.hurriyetim.c...k/98/10/17/olay/01ola.htm

bush'un kızları 21 yasından küçük oldukları halde içki aldıkları için tutuklanmıstır.hem de bush'un cocuklarıyız demelerine rağmen.*
yargi bagimsizligina kufredecegimiz andir.
Hiçbir zaman olmayacak olan birşeydir. Laik Türkiye cumhuriyeti böyle ucuz birşekilde pabuç bırakmaz herkese. Eğer tayip cumhurbaşkanı olursada sonu hiç iyi olmaz
yakın gelecekte gerçekleşecek olan olaydır. *
(bkz: popülist başlıklar)
(bkz: aramaya inanmak)
turkiye cumhuriyetinin basına gelebilecek en kotu olay. ne adnan menderesin yaptıklarının ne turgut ozalın yaptıklarının rte nin gelmesinden sonra hiç kalıcagını anlayacagımız olay.
bi nevi felaket..