bugün

düt düt düttü düüüt düüüüüt.

aaaaar yuuuuu reediiiiij...
Bu güne kadar kendi düğünümde bile oynamadım asker uğurlamasında bile en fazla zeybek oynadım ama bu adam ölürse serdar ortaç gibi dansöz gibi kıvır kıvır kıvırtırım.
Adamin kafasına kuş kondu ya. Sen cumhurbaskanisin. Basina kus konuyor. Seni ciddiye alamam ben.
Bilal ne miras yer be üff.
O zaman dans.
Renk.
(bkz: karikatür)
Mezar taşı benden olacak tabi ki.
Recep Tayyip Şerdoğan
Ruhuna Ak dualar
Sevinçten çin seddinde bütün biladerlerimle başından sonuna halay çeker sonra Anıtkabir başında nöbet tutarım atama birşey yapmasınlar diye sonra sucuk ekmek partisi veririm AMK.
avcılardan boğaz köprüsüne kadar halay çekerim. gelen gelir.
bişey yapmam vereceği hesapları düşünsün bu yaşıma kadar tayyiple gelmedim emekle umutla geldim koyun psikolojisinden kurtulun artık siyasiler ne seni düşünür ne de tanır onların gözünde nüfus kayıtta 10 cm uzunluğundaki küçük bir yazıdır. Tüm aşırıcıların amına koyim yaşasın kendini körü körüne birinin peşine bağlanmayanlar hayatı yaşayanlar.
ölen her vatandaşa yapıldığı gibi cenaze namazı kılarız ama hoca efendi 'merhumu nasıl bilirdiniz' diye sorduğunda verecek cevap bulamayız.
Gömeriz.
mutluluktan ben de ölürüm ama yine de sandığa gömülmesini isterim, öyle ölmesini dilerim.
Evettt bunu beyan etmenin vakti. Arkadaşlar namus ve seref yeminimdir kapı önünde calgi cengi eglence duzenleyecegim. Sekerler cikolatalar dagitip milletin gulumsemesini göreceğim. videosunu izlersiniz Az kaldi zaten.
parti yaparız. ama siyasi parti değil.
görsel
ulkede suresiz milli yas ilan etmeli anitkabir yikilip yerine tayyip erdogana mezar yapilmalidir.
taksime çıkıp bayrak sallamak.
Bilale sahıp çıkarız. Padişahımız oluyo da kendisi bizim halifemiz oluyo.
Şarkı dinleriz

(bkz: tavukları pişirmişem)
osbir çekerek ruhunu şad ederim (gülücük).
göt kıllarının üzüntüsüne bakıp için için seviniriz.
Cumhuriyete yapılan Karşı devrimin sonlanması için ne gerekiyorsa onu.
seviniriz.
yılbaşına denk getirirlerse, yılbaşını kutlamıyoruz, tayyip'in ölüm yıldönümünü kutluyoruz diyebiliriz.
Ankaranın bağları açıp oynarız.
güncel Önemli Başlıklar