bugün

Numan kurtulmuş
Süleyman soylu
Türkeş'in oğlu
Devlet bahçeli

Bu gibiler hep. Muhafazakar kanatta kimin sesi çıktıysa aldı yanına besleme gibi, bakanlık falan verip susturdu. Bi tek meral akşener'e diş geçiremedi. Medyası da zaten meral hanım'ı görmezden geliyor.

Sol kanatta kılıçdaroğlu olduğu için, müdahaleye gerek duymadı bence.
erkan mumcu, hüseyin çelik, mehmet ali şahin, binali yıldırım
Bunların içinde en babası rahmetli necmettin erbakan’dır. Aralarında Bir çeşit besle yetimi hadisesi gerçekleşmiştir.
Bir adamı milyonlarca lira, getirisi devam eden iş sahibi yâ da mülk sahibi yapmak harcanmaksa ; beni de alsın doya doya harcasın.

Bahsedilen adamların hepsi lüks ve rahat içinde yarının ne olacağını düşünmeden huzurla yaşıyorlar. Açıkcası Türkiye'nin gidişatının da çok da umurlarında olacağını sanmıyorum.
Hakan şükür.
Not: rahmetli aşırı siyasetçi idi.
tayyip beyamca, milyonlarca gencin geleceğini çaldı. atanamayan, resmen direkt dereceye girecek kadar zeki öğretmen intihar etti, cebinden 8 lira çıktı !!...binali de sevgili kelimesini yazmayı bilmiyo, oğlu las vegas´ta kumar oynuyo...

boeing 747-8 uçağının dünyada iki özel jet versiyonu var, kimse onu kendine özel jet yapmıyo, avrupa´nın en zengin adamlarından biri ackermann- deutsche kank´ın yönetim kurulu başkanı adam, geçen gün paris´e resmen trenle gitti !!...lufthansa bile- lufthansa bile aga, lufthansa diyorum bak- boeing 747-8´in yolcu uçağı modelini çok pahalı bulduğu için 2 tane mi 3 tane mi teslim aldı, ama 25 falan sipariş etmişti, yani bi de o uçaklar 450 kişi taşıyo- 2 diil yani !!...,lufthansa´nın bile o kadar parası yok, 25 uçağa verecek parası yok lufthansa´nın..

tayyip inanılmaz bir savurganlığın örneği olarak tarihe geçecek. harcadığı adamların da hiçbiri konuşmadı demek ki onları da çok sağlam yemlemiş...yoksa ben olsam bülbül gibi öterdim.

yani aslında kimseyi pek de öyle harcamamış...binali 20 yıl önce basit bi memurmuş, şimdi adamın hollanda´da 130 milyar dolar değerinde 17 şirketi varmış...o 130 milyar dolar, senden çalınan para...hani akbil´de para olmayınca şoför seni otobüsten indiriyo ya, hah işte o akbile verdiğin paraları çalmış binali...

hani nerde harcamış?...kim alın teriyle sadece politika yaparak 200 milyar dolar para geliri elde etmiş?...

tayyip birisini harcasaydı, adamlar konuşurdu. hiçbiri konuşmadığına göre, harcama falan yok kardeşim.
harcatmasalardı.
ankara belediye başkan adayı. ismini bile unutturdu her kimse.
ali babacan.
ıvır zıvırların listesidir.
Rte tarafından ülkenin geleceği harcanmış, kalkıp burada 1-2 eski ortağını konuşuyorsunuz.
(bkz: metal yorgunluğu)
bülent arinc ta listededir.
Listenin başına Abdullah Gül'ü yazmak gerekir. Sonra Ahmet davutoğlu. Sanırım 6 ay içinde de Binali Yıldırım listenin önemli isimleri arasına girecek gibi duruyor.