bugün

birçok görüşünü benimsemediğim başbakanın muhtemelen danışmanları tarafından hazırlanan yazıları mükemmel bir vurgu ve ses tonuyla okuyarak defalarca muhalefe ayar vermesiyle ortaya çıkan incilerdir...

erdoğandan kendisine "adam ol adam" ve küstah diyen deniz baykala atfen; 'bizim aldığımız terbiye ve edep adap anlayışımız baykala "adam ol adam" ya da "küstah" gibi ifadeleri kullanmak suratiyle aynı şekilde cevap vermemize müsaade etmez. baykal ya aynanın karşısında konuşuyor ya da aksiseda alanı çok müsait bir atmosferde konuşuyor. biz siyasetteki söylem kirliliğini ortadan kaldırmak için yola çıktık dolayısıyla bizim siyaset anlayışımızda bu tür çirkin sözlere yer yoktur...'

erdoğan' dan darbe çığırtkanlığı yaptığını iddia ettiği muhalefete atfen; 'milletin meclisinde millet tarafından meşruiyet bulamayanlar farklı meclislerde farklı şekilde meşruiyet arıyorlar. açık söylüyorum ki hiçbir meşruiyet halk tarafından verilmediği sürece meşru değildir...'
(bkz: incili cavus)
(bkz: komik halk hikayeleri)
(bkz: beyaz çarşafıyla yollara düşen kovboy)
(bkz: askerlik yan gelip yatma yeri değildir)
(bkz: ananı da al git)
(bkz: lan)
(bkz: local area network)*
iki üç sene öncesini düşünürsek erdoğan ' ın kimseye inciler vermediğini ; aksine karısının kendisine hediye !! olarak verilen takıları hiç utanmadan kabul ettiğini göreceğimizden doğruluğu tartışılabilir söz .

Bu konuya bu kadar ciddiyetsiz yaklaşmamın sebebi ise erdoğan ' ın hangi sözünden başlayacağımı bilemiyor olmamdır .Zira artık ben konuşmaktan sıkıldım . O kadar çok saçmalardan seçmeleri var ki sayfalr sürebilir .
(bkz: bizde bir laf var ama buraya yakı$maz)
(bkz: biz bakkal dukkani degil turkiye yi idare ediyoruz)
ümüğümü sıktırtmam!
(bkz: iş yerleri kapanmıyor iş bilmeyenler batıyor)
- ayak takımıyla işim olmaz benim.
ayak takımı: işçi
eşek ölür kalır eseri.
(bkz: eşek ölür kalır semeri insan ölür kalır eseri)
"egemenlik kayıtsız şartsız milletindir." Mustafa Kemal Atatürk
"egemenlik kayıtsız şartsız milletindir Yalana bak." RTE. vay memeleketim vay Atamızın kemiklerini sızlattınız.
bir daha baykalı ve bahçeliyi ağzıma almayacağım.*
inci sikeeeeeee... yok yanlış oldu devam edin siz.
g:gazeteci
rte:malum şahıs

g:gazzeye gidecek misiniz?
rte:gazzeye şuan gitmem söz konusu değil, fakat en kısa zamanda Gazzeyi ziyaret etmenin hasreti içindeyim.

ne bu şimdi, esip gürlüyodun vesselam.
buyrun..

http://yfrog.com/h0f8iatj
ne bahçelininkini ne baykalınkini bir daha ağzıma almıyacağım. ntv' de siyasette üslup başlığında geçnce daha bir komik oldu.
güncel Önemli Başlıklar