bugün

ülkeyi bataklıktan çıkarıp, dünyanın en uygar ve zengin ülkesi yapan recep tayyip erdoğan ın yaptığı insan üstü hizmetlere teşekkür etmeyen nankör insandır.
biraz aklını kullanabilen ve cesurca davranabilen vatandaştır.
Yakında görüşlerimizi rahat rahat ifade edemediğimiz zaman teşekkür ederiz(!)
devrimci bir partizandır.
işsizse muhtemelen hep işsiz kalacak olan insan.
yobaz, aptal, gerici, örümcek kafalı olmayan herkesin yaptığı eylemdir.
yüregi gerçekten Vatan sevgisiyle dolan, müslümanlıgın akp'den geçmedigini bilecek kadar müslüman, vatanını satıp kendisine ve etrafına yeidrenlere yalakalık yapmayacak kadar onurlu kişidir.
adam gibi adamdır. benim de içinde bulunduğum gruptur. çok şükür henüz beynimde örümcek ağları dolanmadı dolanırsa akp'li olup tayyip'e teşekkür ederim.
troll avi.
dünyanın en uygar ve en zengin ülkesi.
en uygar : sokağın ortasında karısını öldüren adamlar... duruma müdahale etmeyen emniyet birimleri...
en zengin: memur maaşının, yoksulluk sınırının altında olması.

açlık ve yoksulluk sınırına ilişkin :
Dört kişilik bir ailenin sağlıklı, dengeli ve yeterli beslenebilmesi için yapması gereken gıda harcaması tutarı (açlık sınırı) 973,58 lira,

Gıda harcaması ile birlikte giyim, konut (kira, elektrik, su, yakıt), ulaşım, eğitim, sağlık ve benzeri ihtiyaçlar için yapılması zorunlu diğer harcamaların toplam tutarı (yoksulluk sınırı) ise 3.171,27 lira

kaynak : http://www.turkis.org.tr/...A5-4BDD-940D-A284DA6F151D
şimdi sen söyle kardeş? hala en uygar ve en zengin ülkesi miyiz?
not: partiler ile alakam yoktur. devlet bir makine, yakıtı insandır.

ha, tanımda girelim, şimdi tanım yok diye, bazı kendini bilmez gammazlar gammazlar.
tanım : henüz olmayan vatandaştır, hele en uygar ve en zengin ülke olalım; ilk ben teşekkür ederim.
vatandaşların en hayırlısıdır. eğer ki pkk lıysa veya irticacıysa teşekkür edebilir gayet normaldir.
(bkz: dünyanın en uygar ve en zengin ülkesi)
(bkz: türkiye ne olmuş böyle bee)
ulaşamayan vatandaştır. ya da benim gibi niçin teşekkür edeceğini bilmiyordur.