bugün

civanım delikanlım recep tayyip erdoğan'a uğruna başkoyduğu bu yolda hidayete erebilmesi için verilebilecek tavsiyeler.

zaten amacına büyük ölçüde ulaşmıştır daha hızlı satmasını engelleyen bitakım kurumlar var onları kapatsın misal...
(bkz: devlet satma sanatı)

öncelikli hedefi türk silahlı kuvvetleri olmalıdır (ki zaten öyle) kaptsın allaha bin şükür baş müttefikimiz amerika var o bizi korur,
daha sonra meclisi ve anayasayı kaldırsın şeriat ilan etsin yargıyıda kaldırsın sağa sola kadılar atasın onlar şeriat hükümlerine göre yargılama yapsın.

tüm bunları yaptıktan sonra emine'yide alıp uzun bir tatile çıksın çünkü bunları yaptıktan sonra ahirette atatürk başta olmak üzere tüm türk halkının
iki eli yakasında olacak.
ingilizce öğrensin.
(bkz: one minute)
vatandaşla nasıl konuşması gerektiğini öğrensin her şeyden önce.
siyaseti bıraksın yeter.
nijeryayla vizeyi kaldırsın , kalkmış vizelerle gelen nijerya milli takımıyla alem yapsın.

(bkz: kalkmış vize)
geometri öğrensin.
(bkz: teğet geçti)
(bkz: kiriş)
bir daha kendi kendisini kunta kinte ilan ederek kılıçdaroğlu'ndan ayar yemesin:

"benim bildiğim kunta kinte hiçbir zaman zengin olmadı" http://www.haberturk.com/...ette-kunta-kinte-polemigi
hocu, bak hocu diyorum çünkü hocusun. neyse lan bi dinle beni.

bak bırak başbakanlığı. dergaha falan git. şakirtleri eğlendir bir şeyler yap. kendin ol biraz.
rakıyı sek iç.
bu ülkede hep mağdur oluyorum diyerek açlık grevine başlamasıdır. *
Kur'an-ı Kerim'i bir daha düşünerek okuması. Sonrası gelir zaten..
daha cesur ol. *
önce allah'tan korksun.
(bkz: one minute) yetmiyor, (bkz: one hour) desin.
tekrar Kasımpaşa'da futbola başlasın...
adam olsun...
Silivri cezaevini Büyütmesi. .
tavsiyelerimizi kafasina takmayacak kadar asi ve inatci oldugu icin ise yaramayacak tavsiyelerdir, ne de olsa, amerika'da; israil'in filistin topraklarinda yaptigi zulumdur, insanlik ayibidir diyebilmis ender devlet baskanlarindir.
sizli bizli söylemlerinden vazgeç...

allah aşkına o bıyıkları kes...
bu mücadele gerektiren yolunda, ona destek çıkıp birtakım önerilerimle ona yol göstereyim.

1.yargıyı kaldırıp yerine kadılar atamak.
2.tsk'yı kaldırıp yerine amerikan ordusunu getirmek.
3.devlet dairelerini yabancı devletlere satmak.
4.insanları sözde kürt açılımı vb.... şeylerle kandırmak.
5.kısacası osmanlıyı yeniden kurmak.

bunların çoğunun gerçekleşmesine rağmen hala türkiye için herşeyini verecek insanlar var ve biz tüm bunları engellemek için herşeyi yapmalıyız.
1- mezarda emeklilik olayını bitir. bu ülkedeki ortalama yaşam süresi ab ülkelerindeki gibi değil.
2- 3 çocuk diyip durma. millet kendi hesabını bilir.
3- (bkz: devlet elini penisimden çek)
haberleri izlesin.
büstleri kaldırsın. çok pis takmış durumdayım.
dear president,

please, go go go!
abdullah'ı da al git.