bugün

Putperesttir. açtığı hemen her başlık ve içeriği suç unsuru taşımaktadır. devlete ve mevcut liderine iftira ve hakaret içermektedir. Fakat moderasyon böyle tipleri koruyup kollamaktadır nedense hem ekşide hem burada. Hadi ekşi sözlük cia projesi de buranın olayı ne anlamış değilim.
Sözlükte boş yapan trollden evladır.

La bir kere hakaret filan yok. Sucukçu muhasebecisi'nin vatana ihanetten yargılanmasını istemiş. Adli bir işlem talep etmek ne zamandan beri hakaret oldu?

ikincisi, fetöcüler din kardeşinizdir ve sizden daha dindardır. Çok ama çok zorda kalmadıkça bu dayının yaptığı gibi kuran ve islam hakkında ileri geri konuşmazlar

Vay arkadaş, hangi günlere geldik. Biz fetöcülerin şeytan olduğunu söylerken bunlar din kardeşimiz diyorlardı. Siyasi anlaşmazlık yaşadıkları, sen yeme ben yiyeyim kavgasına tutuştukları için din kardeşliğinden ihraç ettiler bunları. Atayiz, gomonis filan diyorlar..

La alayınız aynı bataklığın güllerisiniz.
Rte denen şahısı eleştiren herkes fetöcü evet her boku siz biliyorsunuz.Ülkede birini böyle yaftalamak kolay nasılsa.Biri akp rte’yi mi eleştiriyor yaftala terörist gezici vatan haini diye.Adam küfür etmemiş böyle başa böyle tarak böyle seçmene böyle albayrak demiş.iyi de demiş.Size kalsa fetöcü evet fetöcü,fetö ile her haltı işle ülkede ordu diye bir şey bırakma tüm kurumların içini boşalt ekonomiyi bok et sonra sizden başka herkes vatan haini.Çok afedersiniz ama has....riniz.
Allaha şükür allaha inanmıyorum dedi.

Ne ilginç bir tip.

Deli raporu vardır bunun net.
(bkz: elhamdulillah ateistim)
silivride ne gibi işlemden geçirilir merak edilen durumdur. alayını alsınlar amk..
Evden alındığını söyleniyor. Çantayı asışından belli cemaatçi olduğu bi de ateistim diyor şerefsiz

https://twitter.com/Mr_So...tatus/1319990530621714433

Cumhurbaşkanına hakaretin suç olduğunu bile bile böyle konuşan kişi vatan hainidir.