bugün

gerçekleşmesi için ciddi ciddi imzaların toplandığı söylenen durumdur. türkiye gün geçtikte daha da enteresan bir ülke olma yolunda ilerliyor.

(bkz: yok artık ebesinin amı ali sami)

http://sozcu.com.tr/2017/...a-gazilik-unvani-1741828/

edit: entry'yi neden eksiliyorsunuz amk? gazi unvanını ben mi veriyorum adama?
verilecek tabi rte kurtuluş savaşında en ön cephede savaştı.o yüzden basgomutan deniyor.cehape zihniyeti bilmez.
sarayın bahçesindeki güllerin batan dikeni vasıtasıyla verilebilir...
gayet yerinde bir karar olup eğer buna karşı çıkanlara hodri meydan buyrun referandum yapalım öyleyse diyorum.
kanıbozuk kişiler tabii ki buna da önyargı ile yaklaşıp olormo olo şoy hoç falan diye saçmalayabilir. kardeşlerim edeb yahu bu yıkılmayan adama destek olmalıyız çünkü biliyorsunuz şerefsizler 15 temmuz'da canına kast ettiler ama kıvrak zekasıyla kurtuldu allah'a şükür.

çünkü nedir biliyor musunuz?

"kaderin üstünde bir kader vardır..."
görsel
verilmesi lazım, başından koca bir 15 temmuz geçti.
Gerekçeye bak, "darbe girişiminde verdiği kahramanca mücadele."

Hahahahassiktir.
Öneriyi yapan o yalama, ilk önce gazi mareşal başkumandan mustafa kemal ATATÜRK'ün hayatını okusun, araştırsın, öğrensin.
Sonra haddini bilsin, işine gücüne baksın.
kendisine şu an Rasim Öztekin de bulunan dümbüllü nün kavuğunun verilmesi daha doğru olur.... Nede olsa memleketteki en iyi tiyatro oyuncusu kendileri.
görsel
görsel
Şu olayla gazi ünvanını haketmiştir.

görsel
büyünce ben de cumhurun başkanı olacam vuyucam kıybacı vuyucam kıybacı.
durduğunuz kabahat denilen hede.

tarafsızlık ilkesi gereğince şerefi üzerine yemin eden lakin;

türban yüzünden mağdur olan iki oğluna da çürük raporu alıp askere göndermemişken,

sırf hayır diyecek diye, çakı gibi askerlik yapmış terörist ile çatışmış binlerce gence ve milyonlarca vatandaşına terörist diyebilen kişidir aynı zamanda.

evet, eveet, evveeeet, daha, daha da çok mağduriyet eveeeeet.
(bkz: avucunu yalarsın)
Niye ne olmuş da gazi ünvanı istiyomuş? Götünü it mi ısırmış?
FaceTime da Perdenin önünden halkı sokağa döktüğü için olacak o. Yanlış ifade edilmiş.

Ülke ülke değil troll cumhuriyeti.
evvelden defalarca yazdığım gibi son derece ciddi karşıladığım ve mantıklı bulduğum eylemdir.

görsel

siz otel odasından telefon ile canlı yayına bağlanıp insanları ölüme göndermek kolay mı sanıyorsunuz bre gafiller. gazi yetmez en en en gazi başkomutan olmalı.
Bende bu ünvani istiyorum bende.
gezi direnisinde gaz ve jop yemisligim var.
mareşal olması gereken adama gazilik ünvanı az.
ekmeği yemeden önce onu haketmelisin..
Kimi gazi vardır düşmanla afyonda savaşır kimi vardır ayfonda. .
Facetime gazisi.
osman gazi, battal gazi, gazi osman paşa ve gazi mustafa kemal paşa ve adını sayamayacağımız nice şanlı gaziler şu an mezarlarında dört tur falan atmışlardır kesin.
Koca bir hasssiktir lan ordan ile cevaplandıracağım cümle. Cümle diyorum çünkü bir önerme bile olamaz bu.
Bence gazilik ünvanı az kendisine tüm dünya halklarının toplanıp guardian of the galaxy ünvanı vermesi lazım.
nobel barış ödülü için aday gösterenler olduğu sürece az bile verilmiş ünvan.

bu arada en yüksek mertebe şehitlikti değil mi? hadi inşallah.
güncel Önemli Başlıklar