bugün

White sea de bir tur yapacaksa dadından yenmez.
kötü hava muhalefetleri nedeniyle yapılamayan eylem. arızalıymış.
hava muhalefeti nedeniyle yapılamayacak olan eylem.
eğlenceli olduğu kadar yorucudur da.
(bkz: deniz tutması)
özellikle 10 kasım'da yapılması gereken eylemdir. yenikapı - yalova seferleri süper olur o ara. püfür püfür, ohhh.
dikkat edin üstünde başkası varken binmeyin..
tayyip yine mi gemi almış?
(bkz: paha biçilemez)
(bkz: atlama sırası bizde mi)*
(bkz: uzun eşşek)
tipik postal mizahı.
bir an penguen okuyorum zannettim.
sakat iştir, batar matar uzak durun.
dikkat edilmesi gerekendir zira attan düşenle eşekten düşenin hali bir olmaz..*

(bkz: uzun eşek oynamak)
denenesi bir şeydir.

şahsen ben ilk fırsatta deneyeceğim. binmeyi de çok severim.
bu nasıl bir egodur ki zamanında oynadığın ametör takımı turkcell super lige çıkartırsın, ülkenin stadlarına, trenlerine, otobüslerine, gemilerine, yollarına kendi ismini verdirirsin...

her başa geçen başbakanın kafasına göre ülkenin uçaklarına, gemilerine, stadlarına, trenlerine, yollarına kendi ismini koydurursa, bu vatandaşın o ulaşım araçlarına yani
recep tayyip erdoğana çatır çutur binmelerine,
tanıdıklarını da toplayıp hep beraber topluca grup olarak recep tayyip erdoğana binmelerine,
o recep tayyip erdoğan yollarının üzerinden geçmelerine, hızlı hızlı gidip gidip gelmelerine

bişi diyemezsin. o yollar o gemiler benim senin milletin parası ile yapıldı.. sen adını bir tarafının keyfine göre koyabilirsin ama ben de onlara keyfime göre binerim de giderim de.. *
tayyip erdoğan ata biniyorsa, yada ata binmeye çalışıp düşüyorsa, atında tayyip erdoğan a binmesi gayet normaldir. fakat atın düşme ihtimali, imkansıza yakındır. malum tutungaçların çok güçlü olmasından dolayı. sorun inmek yada binmek değil yeğen. mesele atın altından sağlam kalkabilmek.
kesinlikle serbest çağrışım.

(bkz: attan inip eşeğe binmek)

(bkz: enrty nolur götümüze girmesin dinimiz amin)
(bkz: adliyede binilecek yazarlar)
(bkz: türk ceza kanunu)
(bkz: devlet büyüklerine hakaret suçu)
zevkli bir yolculuk olacağını düşündüren gemi.
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı) *
takdir edilecek başbakan. milletini kucağında taşıyor. sırtında taşımakta ne var onu her başbakan yapıyor.

- tayyip amca inicem ben sıkıldım !!
+ evladım dur aylık milli gelirin kadar bindiricem seni.
+recep oğlum çok pis binesim var sana la.

-tabii abi 45 dk emrindeyim.

+(oha çok pis egom tatmin oldu lan.)yeh beybi.

(bkz: yaran başlıklar)
(bkz: uludağ sözlük yazarlarının yaş ortalaması)
insanlar elbetteki farklı dünya görüşlerine, inanç sistemlerine, hayat felsefesine, doğrulara, yanlışlara sahiptir. benim doğrum bir başkası için çok yanlış olabilir. hatta kabul edilemez olabilir. buna mukabil medeni ve aklı başında bir kişi kendi doğrusuyla ilgili argümanlar getirir, eleştirdiği noktaları söyler. fikir alışverişi olur zekanın elverdiği oranda.

ama eleştiriyle aptallık arasında farkı göremeyen ham bireyler anca çatışmaya yol açar. şimdi bu başlığa mukabil birisi de dese ki

atatürk e girmek: lys de atatürk üniversitesine girdim lan, ehe ehe
mustafa kemal e sokmak: bizim oğlanı mustafa kemal ünv. ne memur olarak soktum. bi de everdik mi kafam rahat

böyle yüz tane saçma sapan laf oyunu bulurum, yeter ki niyetim olsun

ayrıca istanbul'daki vapur isimlerini bir araştırırsanız zübeyde hanım ın da dahil olduğu bir sürü merhum insan isminin verildiğini görürsünüz. şimdi gerizekalının birisi de kalkıp bu tür aptal aptal laflar mı sarfetsin. böyle aptallıklar, böyle gerizekalılıklar, böyle beyinsizlikler insanları, fikirleri nereye vardırır arkadaşlar. bu derece mi zekadan yoksun bünyeler var etrafımızda.

kişiler hakkında eleştiriler muhakkak ki olur, bunu da medeni bi şekilde yazarsın. ama nedir bu yaa

burada vakit kaybedeceğine gerçek babasının kimliğini araştırması gereken orospu çocuğu liseli ergen piçler.

mal mısınız olum siz?

edit: malsınız mal. eğitimsiz mallar
pendik-yalova hızlı feribotuna her binişimde yaptığım bıkmadan usanmadan yaptığım espri.

-nerdesin oğlum?
-abi tayyip erdoğan'a yeni bindim geleceğim inşallah.
-??
oğlunun çocukken yapmış olabileceği şeydir.
(bkz: atçılık)
güncel Önemli Başlıklar