1. 1.
  fatih bayhan isimli yazarın 168 sayfalık kitabı. valla alıp okuyacağım bu konuda 168 sayfa ne yazılabilir diye.
  5 -1 ... bohemian rhapsody
 2. 2.
  secret i okurum daha iyi, dedirten kitap.
  3 -1 ... panikadam
 3. 3.
  kitapyurdu.com dan kitap ile ilgili tanıtım yazısı:

  "Recep Tayyip Erdoğan'ın 22 Temmuz 2007 seçimlerinde aldığı seçim başarısı muhaliflerinin şaşkınlığıyla sonuçlandı.
  istanbul'a Büyükşehir Belediye başkanlığına aday olduğunda kimsenin şans bile tanımadığı, TV'lerdeki "adaylar buluşuyor" programlarına kimi zaman çağrılmadığı, kimi zaman en son sıraya koyarak "ciddiye alınmadığı" Erdoğan, ilk kez karşısındaki ambargoyu delerek Başkanlık seçimlerini kazanmış ve herkesi şaşırtmıştı.
  Erdoğan'la yeni tanışan siyaset dünyası ondaki ışığı görenlerce "geleceğin Başbakanı" olarak nitelenirken, bazıları bunu sıradan bir seçim başarısı olarak değerlendiriyordu.
  Erdoğan'ın başarısı ve toplumda oluşturduğu sinerji siyasetin yeniden sevilmesine, siyasetçinin saygınlığının artmasına yol açtı.
  Erdoğan'ın kişisel başarısında simgeleşen Türk insanının hangi beklentisiydi?
  Erdoğan, 1994ten bugüne Türkiyenin sürekli zirveye çıkan ve zirvedeki yerini koruyan tek siyasetçi olma özelliklerini neye borçludur?
  Elinizdeki bu çalışma Erdoğanın artık ikinci beşinci yılına gireceği Başbakanlığı döneminde onu daha tarafsız, daha net görebilme çabasının bir ürünüdür."

  görüldüğü gibi efendim daha ilk satırda kitabın hangi amaçla ortaya çıktığı belli oluyor. tamam anladık çok yazıldı çizildi günlerce konuşuldu tartışma programları yapıldı köşeyazarları birbirine girdi ama sen kalk şimdi bunu kitap yap. arkasından da "liderlik şifreleri" gibi uydurma bir isimle piyasaya sür. * *

  ayrıca kitap tanıtımındaki son satır kafamı kurcalıyor. nedense burnuma pis kokular geliyor.
  ... btpugur
 4. 4.
  "kasimpasa1907" bunlardan biridir. deneyin görün.
  2 -2 ... endirekt serbest vurus
 5. 5.
  kevin mitnick'in o şifreleri hackleyerek rte'nin lider(!)liğinin madara olmasıyla sonuçlanmasına yol açacak şifrelerdir.
  ... cirkinordekyavrusu