1. 29326.
    Başakşehir, kasımpaşa ve rize'den sonra tuttuğu 4. Takım:
    recep tayyip erdoğan
    2 ... hepinizi sevmiyorum
  2. 29327.
    Seçilmiş ama yorgun, pişman ama mağrur cumhurbaşkanımızdır. Gönül ister ki emekliye ayrılsın, dinlensin. Hatta gönül daha fazlasını ister, emeklilikten önce beka sorunumuzun çözümü için tüm partileri içeren milli hükümete önayak olsun... Tüm kesimler kavgayı bırakıp Çanakkale ruhuyla bütün olsun. Evet, Sn. Cumhurbaşkanım, lütfen birini seçin. Türkiye'nin ihtiyaçları bunu gerektirmektedir.
    2 -6 ... visneasidi
  3. 29328.
    Kaybetmeme hırsına ait heyecan, malesef yaşından genç. Dolayısıyla artık sürekli hatalar yapıyor ve sürekli toplumu kutuplaştırarak kitlesiyle marjinalleştiğinin, yalnızlaştığının farkında değil. Sadece kendine koşulsuz inananlar, sandıktan çıkabilmek için yeterli olmayacak. Bunun hala farkına varamamış olmasını da etrafındaki halinden memnun dalkavuklara bağlıyorum. Umarım çok gecikmeden emekliliğini ister de toplum derin bir nefes alıp yoluna bakar.
    4 -2 ... kaptan makara adami
  4. 29329.
    mansur yavaş hakkında "seçime girse dahi seçimden sonra kendisi ile beraber ankaralılara da bedel ödettirir" demiştir. bunu bile savunacak gevşekler var mutlaka aramızda ancak ahlaklı insanların yaşadığı bir ülkede sırf şunun için bile hükümetler istifaya zorlanırdı.

şimdi aramızda şehzade bilalden fenaları var onlar için açıklayalım ; seçime girip kazansa dahi ben kılıfına uydurup alaşağı edeceğim onu boşuna oy vermeyin diyor. bu adam 13-14 sene boyunca sandık sandık milletin iradesi demokrasi diye diye gezip oy toplayan adam. şimdi seçime gerek yok ben atayayım istediğimi diyor. 13-14 senedir koyun gibi "millet iradesi kardeşimmm" diyenler ne diyor ? meeee meeeeeeee.
    12 -2 ... mel mel bakan gibson
  5. 29330.
    Ahlaksız bir adamdır. Ülkede ne birlik ne huzur bıraktı.

Lakin gideceksin giderken de çok kişi satacak seni ama çok kişide yanacak.
    5 -2 ... portatif
  6. 29331.
    RTE’nin idam yasası önüme gelirse onaylarım demesiyle Akit’in "toplum Kılıçdaroğlu’nun asılmasını istiyor" deyişi. Hay Allah tesadüf işte. Denk gelmiş.
    4 ... klimanjaro
  7. 29332.
    Dünya bir savaşa sürükleniyor bence .
    hatta bu dinfobik saldırılar anlaşmalı bile yapılıyor olabilir . tahminim ise şu şekilde :
    herkesin bildiği gibi din kurumuna olan güven ve sempati her saniye azalıyor , 2000 yıldır uğruna savaşlar verilen kan dökülen bu kurumlar ileride işlevsiz bir hale gelecek .
    peki din adamları ne istiyor ?
    dinleri tekrar canlandırmak, taze kan ile yeşertmek, eski günlere geri dönmek..
    ... gizemliboga
  8. 29333.
    kendisinin kocaman bir fotoğrafının olduğu billboardun üzerinde "istanbul bizim için bir aşk hikayesi" yazıyordu. Evet bence de bu iş sizin için "tamamen duygusal".
    ... klimanjaro
  9. 29334.
    Manevi babamız.

Öl desin ölelim.
    2 -3 ... atechso
  10. 29335.
    Varlığı, Cehape zihniyetine yasin okutuyor. Büyüksün büyük.
    1 -3 ... laz ziya