1. 29291.
    Af kanunu bence olması gereken bır kanun adam 50tl icin 3 yıl yattı.
    ... qusai
  2. 29292.
    ikinci defa merakla dinliyorum. Bir önceki ajan brunsondu sonra papaz brunson oldu.

Bu sefer bakalım ne diyecek önlem olarak.
    2 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  3. 29293.
    Test kiti mi üretiyoruz dedi bana mı öyle geldi? Vay arkadaş, Çin’den neden işe yaramaz KiT aldık o zaman.
    1 -1 ... temirata
  4. 29294.
    şu ana kadar dişe dokunur bir şey söylemedi. sokağa çıkma yasağı diye bir durum söz konusu olmayacak anlaşılan.
    2 -1 ... iskender beg
  5. 29295.
    En çok yoğun bakım yatağı sahibiyiz mi dedi?
    5 -1 ... bayandanazkullanilmis
  6. 29296.
    Şehir dışı ulaşım valilik iznine bağlı olacak dedi.
    ... napacuhh
  7. 29297.
    Parça parça sokağa çıkma yasağı ilan edilebilir.

Valilik iznine bağlıdır dedi.
    ... n dakota
  8. 29298.
    3 gün önce ne diyorsa şimdiye kadar aynısını söyleyen, milleti inşallah maşşallahla oyalayan şahıs.
    dayanamadım kapadım.
    farklı bir şey demiş olursa editlerim.

anlaşılan şu: muhalif kanallarda filan ona ortada yok bak dünya liderleri nasıl halkına sahip çkıyor denince bundan etkilenip ortaya çıkmaya karar vermiş, iki günde bir çıkıyor.
    ama aynı boş övünme, aynı hamaset.

batıda şu kadar hasta bizde şu, ee sende geç başlaması ne fark ettirdi, bu hızla 10 gün içinde italya olacaksın zaten.

o batı, amerika, almanya halkına her türlü kriz yönetimini gösteriyor, siz ne yapıyorsunuz?
    uçaklarda kdv indirimi, emeklilere 1 ay sonra vereceğiniz bayram ikramiyesini 1 ay önce verme, konut faizini indirme.

hala da bunlarla övünüyor.

yandaş yalakalarından kesip halkın ekonomik durumunda gerçek bir iyileşme sağlamadıkça hem virüs hem ekonomik sıkıntıdan dolayı gidişi hızlanacak, haberi bile yok.
    2 ... antik kilise sarapcisi
  9. 29299.
    Dağ fare doğurdu.
    1 ... bayandanazkullanilmis
  10. 29300.
    reis.
    recep tayyip erdoğan
    1 -5 ... leyte