1. 29271.
    milletin milli eğitim bakanlığı'nı kimlere emanet ettiği merak edilen partili cumhurbaşkanı. sözde milli eğitim bakanının rahatsız oldum dediği skandaldan saatler sonra benzeri tekrarlanabiliyor. leş cemaatler ve bunların sıkmabaş avradları çoluk çocuğun aklını zehirlesinler diye mi okullar tatil edildi uzaktan eğitim ayağına?
    2 -3 ... acele etme papaz efendi
  2. 29272.
    En son benzin indirimini açıklıyordu. Daha da göremedik..
    1 ... agacacikan keci
  3. 29273.
    Hatay valisi olmuş diyorlar?
    2 -1 ... sperm man
  4. 29274.
    Hayret korona sehitleri tepesi boș kalmayacak demedi.
    1 -1 ... alexdeberk
  5. 29275.
    kendi ohalini ilan ettiğine emin olduğum, halka gözlerini kapamış kulaklarını tıkamış cumhurbaşkanı.
    12 -1 ... suzan avci
  6. 29276.
    gürcistan asıllı gelecek vadeden top sekici.
    7 -2 ... d o g u k a n
  7. 29277.
    Ülke değil şirket yönetiyor sanki, bizim patron bile Arada gelip hal hatır soruyor moral veriyor, reisimiz kendini ve ailesini garantiye almış burnunun ucunu bile çıkarmıyor saraydan.
    7 ... temirata
  8. 29278.
    Siz sayın başkanımızın külliyede kendisini corona virüsten izole etmeye çalıştığını düşünedurun ama o şu anda başımıza musallat olan bu illetle ilgili stratejik kararlar almakla meşkul evet siz zannediyor musunuz ki sağlık bakanı veya diğer herhangi bir yetkili Başkan Erdoğan’ın bilgisi olmadan bir karar alabilir, evet yüce mevlam o’nu başımızdan eksik etmesin, o’nun sayesinde bu zor günleri atlatacağız.
    1 -5 ... mermiye kafa atan mucahit
  9. 29279.
    Şunu bi atlatalım, helikopterle iner basın toplantısının ortasına merak etmeyin. Temmuzun 15inde de öyle olmuştu.
    1 ... sifrem1234
  10. 29280.
    başkan olunca memleket uçacaktı .
    1 -1 ... sebbaha kadar mokoko