1. 29022.
    tanımıyorum ki. kimdir?
    1 ... nicke lan jello
  2. 29023.
    kendisi cumhurbaşkanı olup bir kuklasını da başbakan yaptıktan sonra keyfinden yanına varılmayacak insan.
    başbakanlık makamı resmiyet gerektiren bir makam olduğuna göre, halkın içindeyim diyerek taşıdığı halk kimliğinden sıyrılamayan kişi, sizce cumhurbaşkanı olduğunda siyasi kimliğinden sıyrılabilecek mi?
    kendisi bir ülkede sahip olunabilecek en geniş yetkiye sahip olduğu zaman, sahip olduğu alt kimliklere göre hareket etmeyeceğine güvenebilirmisiniz?
    başbakan iken cumhurbaşkanına karşı saygısını kaybeden bir kişinin, en tepeye çıktığı zaman en alttaki halkın ne olacağını düşünebiliyormusunuz, ben düşünemiyorum....

akıllıdır orası ayrı...

sosyal sınıf farkı arttığı için suç oranı mı artmış? abartmayın canım 3-5 çapulcu onlar kim demiş çete örgüt bağlantısı var onların...
    yoksa kolluk kuvvetlerinin eli kolu mu bağlanmış? kolluk kuvvetleri şiddetin birinci sorumlusudur, şiddet yanlısı olarak kime şirin gözükecez biz...
    vatan toprağı mı satılıyor? yapmayın canlarım onlar yatırım. ordan gelen paralarla yol yapacaz, gemi alacaz, uçak alacaz. kim demiş değerli arazileri kapatanlar benim kankam diye.

yazılacak o kadar çok şey var ki, inanın içim elvermiyor yazmaya midem bulanmaya başladı düşündükçe...

bir ekleme daha kendisini seçen %35 in değil seçmeyen %65 in hatasıdır*. %65 in 2 ye bölünmek yerine 10 a bölünmesinin sonucudur bu yaşadıklarımız. tek çatı altında toplanacağımıza hala daha siyaset, çıkar peşinde koşan tüm parti liderlerinin sonucudur başta olması ve son dakikalarda bizim bu kadar tutuşmalarımız...
    2007.
    -alıntı.

yukarıdaki yazı;11 yıla yaymayı plandadığı icraatlarını birebir özetlemiş adeta.
    ekonomik yönden orta direği eritti, zengini daha zengin edip; fakir fukaraya da orta direkten topladığı vergilerle
    oy toplamak adına, kömür makarna dağıttı. bu zamana kadar hiç kimsenin aklına gelmeyen siyasi bir dehalık
    örneği sergiledi.yandaşları kendisiyle ne kadar övünse azdır.
    9 -1 ... kutsal cesi
  3. 29024.
    ekonomi o kadar sikik durumda ki seçimi erkene çektin dimi.. eheheh. merak etme lan yine kazanacaksın. dolar 10 olsa bile sikinde değil milletinin. cünkü bu secimi kazandığında birdaha seçim yok. resmi olarak allah olacaksın. ülke daha cok sikilmeden su secimi aradan cıkartcan dimi =)
    8 -2 ... allahasovengenc
  4. 29025.
    Reis-i cuMHURUMUZ OLUR KENDiSi. MAŞALLAH
    1 -8 ... mumbarsever01
  5. 29026.
    Tirandır. Tarihin gördüğü en büyük yalan söyleme üstadıdır.
    7 ... colseyum
  6. 29027.
    mehmet aydın'ın cumhurbaşkanı; benim değil!..
    2 ... lunarliftoff
  7. 29028.
    yarın seçim yapıyoruz diyebilirdi.. Birazcık vicdan var.
    2 ... inheritance vice
  8. 29029.
    sonu dursun gibi olacak, bildiğiniz gibi o da erken seçime gitti ve beklemediği üzere kaybetti.
    umarım daha aydınlık sabahlara uyanırız.
    ... epaphos
  9. 29030.
    Tahtını bıraktığı takdirde arkasında büyük bir iç ve dış borç, bol sorunlu dış politika, kutuplaşmış bir toplum, seviyesi düşmüş bir siyaset, satılmış bir çok devlet arazisi, fabrikası ve işletmesi bırakacak siyasetçi.
    Umarım yağmurdan kaçarken doluya tutulmayız, gelen gideni aratmaz inşallah...
    2 ... forevergreencrocodiles
  10. 29031.
    ilk başkanımız evet Tayyip cumhuriyeti kuruluyor Allah’ın izniyle.
    -2 ... 1protesto