1. 29012.
    The Godfather.
    1 -2 ... tasavvuff history x
  2. 29013.
    g7 dünya liderleri zirvesine çağrılmamış dünya lideri.
    sen nerenin dünya liderisin gurban?
    4 -3 ... kafam bir milyon
  3. 29014.
    şuana kadar yaptıkları atatürkü bile sollamış gelmiş geçmiş en iyi cumhurbaşkanıdır. evet...
    3 -9 ... ersoy ulubey
  4. 29015.
    Geçen ince başkanımın konuşmasında bugüne kadar alışılmış rte yahut Tayyip Erdoğan hitabından ziyade recep Erdoğan demesi bana küfürden daha etkili bir hakaret gibi geldi.
    -3 ... tulayeskici
  5. 29016.
    keşke o davos’taki çıkarıp masaya vuran, dünya lideri gibi davranan erdoğan olarak kalsaydı. yaşlandı ve yıprandı.
    1 ... penald
  6. 29017.
    babamdan kardeşimden çok görüp duyuyorum. rte kusuyorum artık. aşırı dozda rte zehirlenmesi yaşıyorum. çık hayatımdan nolur ya. git artık ebenin mı git git.
    12 ... just call me alpha
  7. 29018.
    evet pek sayin vadan hayınlari. para kazanmak gibi bir derdiniz mi var ulan. dininiz imaniniz para olmuş. çalışıp da ne yapacaksiniz. al çocuğunu git parkta yuvarlan. biz park diyoruz siz sanayi diyorsunuz. vallahi nankörsünüz.

recep tayyip erdoğan
    1 -2 ... ruh okuzu
  8. 29019.
    Cumhurbaşkanım diye demiyorum, diğer adaylara karşı bir değil üç sıfır önde başlıyor seçime. Halkın desteğine sahip, ekonomiden anlıyor, ülkeyi yıllardır yönettiği için projeleri hazır ve bir çoğu bitti bile. Nükleer Enerji Santral, Milli Savaş Uçağı gibi dev iki projesi daha var bizim bildiğimiz. 24 Haziran akşamı ilk turdan seçilip görevine devam eder, Baş komutanım benim.
    1 -2 ... cankan efsane geri dondu
  9. 29020.
    Adam gibi adam, gerçek bir lider, darbe durdurabilmiş bir baş komutan.
    2 -2 ... fell bluu
  10. 29021.
    Çok külli dualar alan Cumhurbaşkanı. Şahsi selameti için değil; islamiyet adına yaptıkları ve yapacakları için veya islamiyete vurulacak darbelere karşı bir koruma görevi gördüğü için kadir gecesi fevc fevc dua almıştır.
    1 -2 ... lightsaber