1. 28993.
    Alzheimer başlangıcı olduğunu düşündüğüm kişi. Alzheimer basit olarak açıklayacak olursam; diyelim bir söz söylediniz. Söylediğiniz cümleyi hatırlıyorsunuz ancak ne zaman söylediğinizi hatırlamıyorsunuz. Tam da alzheimer budur. Bence öyle.
    ... colseyum
  2. 28994.
    adamı her seçim iktidar yapın kandırdı diye ağlayın. ben en çok buna kızıyorum. açlıktan ölende oy veriyor kandırılanda ensarda sikilende. acaip bir lider.
    4 ... kafam bir milyon
  3. 28995.
    Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin halı hazırda görevini sürdüren Cumhurbaşkanı'dır. Temsil ettiği makam itibariyle siyasi olarak desteklemiyor olsanız dahi hakaret edilemeyecek, edilmemesi gereken bir şahıstır.

Eleştirdiğiniz kişilerin yaptğını yaparsanız, o insanlardan farkınız kalmaz. Eleştirin ama saygısızlık etmeyin, kişiler gelir geçer ama makamlar baki kalır. Söyleceğiniz her söz, cumhurbaşkanlığı makamını yıpratma görevi görmektedir. Lütfen...
    1 -2 ... eraslan5
  4. 28996.
    Saraylarda da yaşasa elbet girecek toprağın altına...

Kefenin cebi yok!

Herkes ettiğinin hesabını verir tanrı’nın karşısında.
    2 ... mitolojide kokorec tanrisi
  5. 28997.
    recep tayyip erdoğan
    2 -7 ... woodcutter
  6. 28998.
    bizim reis abd ye suriye ye müdahale etmesi için defalarca çağrida bulundu. şimdi savaş kapıda. afganistan da irak ta yapılanlardan müslümanlar olarak yüzümüz kızarmadi. muhtemelen suriye de olacaklardan da yüzümüz kızarmayacak. en kötü esad rejiminin en iyi abd müdahalesinden daha iyi olduğunu aklı ve vicdani yerinde olan herkes bilir. ama akpliler şimdiden bir amerikan propagandasi yapmaya başladılar. iç siyasette de her boka bunlar hep amerikan oyunu demekten eksik kalmayacaklar.
    1 -3 ... ruh okuzu
  7. 28999.
    Haçlı ordusuna karşı ordusunun başında savaşacak başkomutan.
    recep tayyip erdoğan
    Allah bizden alsın ona versin.
    2 -5 ... atechso
  8. 29000.
    Sanırım dolicosephal.
    ... alpertunna
  9. 29001.
    Diktatörlüğe ramak kala ben.
    -1 ... zaturi
  10. 29002.
    recep tayyip erdoğan
    6 -4 ... dinsiz kitapsiz kafir