1. 28928.
    Sahip olduğumuz için çok şanslı olduğumuz, Türk ulusunun önemli liderlerinden biridir.
    7 -12 ... davaroludavar
  2. 28929.
    o zaman için gerekli olan çözüm süreci dedi, bir çok ıslahat yaptı, sadece pkk'nın bitmesi ve bir daha şehit olmaması uğruna fedakârlık gösterip habur karşılamasına bile zemin hazırladığı hâlde; karşılığında küstahça özerklik açıklamaları ve hendekler gören cumhurbaşkanı.

bu adam daha ne yapsın bilmiyorum ki? bunları görünce de pkk'yı sınır ötesi de dahil olmak üzere topyekün yok etme planını ortaya koydu. bundan sonra ardında dimdik durup millet olarak desteklemek icap eder, terörü bitirebilecek tek devlet adamı da bu adamdır. neden? çünkü çok güçlüdür ve bu gücü kendisine millet teslim etmiştir.

türkiye siyasi tarihi'nde bu kadar itimat edilen hiçbir siyasetçi olmamıştır.
    6 -9 ... lightsaber
  3. 28930.
    Objektif olmak gerekirse ülkeyi batırdığı falan yok.

Ama açık bir şekilde eğitim senelerdir berbat. Aile politikaları yıkıcı. Bu ikisi tüm halkı ilgilendirir ve ciddi anlamda nesli telef ettiği için diğer bütün artıları eksiye çevirir.

Ha bir de özgürlük ve laiklik hassasiyeti olan sen ben gibi insanları ilgilendiren bir kısmı var ki bu bütün nefret hislerini kabartır ama sakinim şu an hiç hakkımda dava açtırmaya falan niyetim yok. Sadece şu bilinsin: bir ülkede din pazarlığı artıyorsa o ülkenin (tarihten de çok rahat görebileceğiniz gibi) mahvoluşu yakındır.
    4 -6 ... mine sota
  4. 28931.
    troller algı operasyonuna başlamış, iç savaş çıkarsa ezer geçeriz, sizin ak çomarlarınız hiçbir sikim yiyemez, haberiniz ola.
    6 -8 ... kavunvebira
  5. 28932.
    başkalari gibi meydan dansözü
    Olmadın hep tuttun verdiğin sözü
    Hiç mi görmesinler ikditar yüzü
    Nedir senin sola kastın tayyip bey?

T:islam ümmetinin siyasi lideri.
    3 -7 ... munzevi bir fikir iscisi
  6. 28933.
    reis
    3 -8 ... lesley mateas
  7. 28934.
    (bkz: abbas yolcu)
    6 -6 ... serefsiz amirim
  8. 28935.
    16 yıldır iktidarda olan partinin lideri türkiye ekonomik krizlerden bugünlere geldiyse en büyük katkı reisindir. 24 haziranda yola devam edeceğiz.
    4 -4 ... foreinstars
  9. 28936.
    dünya liderimiz. 16 yıldır icraatlarıyla türkiyeyi kalkındırdı partisiyle birlikte. 24 hazirandan itibaren yola devam edeceğiz.
    5 -5 ... musambaci
  10. 28937.
    türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük liderlerinden birisi. ülke 16 yılda çağ atladıysa onun ve partisinin sayesinde. ak parti olmasa erdoğan olmasa türkiye bu kadar gelişmezdi.
    6 -3 ... splinter usta satanis oldu