1. 25716.
    Türkiyenin umudu. uzun adam yolun açık olsun.
    12 -9 ... soguk iklim adami
  2. 25717.
    karşısına nasıl oluyorsa her seçimde aşırı zayıf muhalefet geliyor. karşısına gelenin chp'lisi atatürkçü değil, milliyetçisi küreselci, kürtçüsü de pkk'lı...

böyle muhalefet dizayn edilirse karşıma ben de kazanırım.
    2 -4 ... faytonfayt
  3. 25718.
    recep tayyip erdoğan
    14 -8 ... birbeyinoglu
  4. 25719.
    yüzde 52, 53 le yeniden cumhurbaşkanı olması muhtemel türkiye cumhuriyeti şuanki cumhurbaşkanıdır.
    9 ... kediciksiz adnan hoca
  5. 25720.
    100 yıllık türkiyenin son yirmi yılına damga vuran büyük lider.
    5 -3 ... bir garip yobaz
  6. 25721.
    şu dakikadan itibaren kendisinin koyu bir destekçisi olduğum siyasetçi. yurtdışına çıksam bile desteklemeye devam edeceğim. eğer istediğiniz buysa alacaksınız. beter olun orospu çocukları.
    5 -2 ... r3tr0
  7. 25722.
    çoğu insana garip gelecek ama, bu seçimin sonuçları beni bir miktar rahatlattı.. şimdi ekomomik kriz chp'nin değil rizelinin elinde patlayacak... dolar 6-7 lira bölgesine fırlayıp da bol keseden beslenmeye alışmış anadolu çomarları aç kalınca karşılarında recebi görecekler..
    6 -3 ... arbutus unedo
  8. 25723.
    recep tayyip erdoğan sofrasındaki hemen hemen her şeyi ithal olan ve kendi tohumunu ekip ürününü satmanın yasak olduğu bir ülkenin başkan adayıdır. (ysk yeniden olduğunu açıklarsa o zaman kazanmıştır kesin olmadan konuşmamak gerek.) acaba bunu düzeltmeye niyetli olacak mı merak ediyorum. niyetli olmazsa kendiyle yalancı olup *ey erdoğan* tarzı diyecek misin yoksa dediğine göre ülkemin bağımsızlığı cidden yok mu?
    1 ... spoiiler
  9. 25724.
    adam tam bir winner.

rusya'da putin'in karşısına koy, kazanır sanki mk!

efsunlu.
    7 -1 ... jimmy jackson
  10. 25725.
    Bak adam şuanda konuşuyor. Açın bi dinleyin de neden insanlar oy veriyor anlayın.
    1 -2 ... yorgun freeman