1. 25365.
    Meclise girişi, muhalefet partisi liderinin çabaları ile istisna yaratarak, hatta yasaları delerek gerçekleşmiş siyasetçi. Karşılık olarak, kendine muhalefet edecek yeni Yüzlerin önünü yasaları delerek ya da değiştirerek tıkayan siyasetçidir. O kadar mert ve delikanlı bir insandır.
    -1 ... kelkeshoze
  2. 25366.
    Milletin söylemek istediklerini içeride ve dışarıda çatır çatır adamların yüzüne korkusuzca vuran lider. Dünya 5'ten büyüktür.
    ... pckopat53
  3. 25367.
    Bu kadar sevmeyeni olan bir adam nasıl yarıdan fazla kişinin oyunu alıp seçiliyor anlamış değilim.
    8 -2 ... haylaz sirin
  4. 25368.
    bir kaç aya kalmadan abd'deki reza sarraf dosyasına sanık olarak girmesi muhtemel siyasetçi.
    1 ... munir bey
  5. 25369.
    Milletimizin zeka seviyesinin her gün yüzümüze tokat gibi vurulmasını sağladığı için kendine özel teşekkürlerimi sunarım.
    8 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 25370.
    rüşvette aldık, ülkeyi de sattık, ihaleleri de hep yancılarımıza verdik saolun sizde hala bizi seçiyorsunuz
    dese oy oranı %5 oynamayacak olan partinin başkanı.
    8 -1 ... yastiklagezen
  7. 25371.
    sayın cumhur başkanımız.

edit: başbakanımızmış. tuğçe kazazın dinini recep tayyip erdoğanın da mevkisini takip edemiyorum çok hızlı değişiyor.
    1 -4 ... cileksultan
  8. 25372.
    "terör örgütünden bir kişi bile kalmayana kadar mücadeleyi sürdüreceğiz" diye açıklama yapmış, türkiye cumhuriyeti cumhur başkanı.

allah allah. biz de diyoduk; bi kaç tane tohumluk saklayalım, tarlaya falan ekeriz. şimdi nerden baksan bi terör örgütü milyar dolar ediyor.
    ... yavuz ve unicorn
  9. 25373.
    12 eylül yıldönümün kutlu olsun başkan.
    tayyip erdoğan ın kenan evren e kompliman yapması

hatırlıyor musun bunu?
    mehmet ağar'ın oğlunun düğünüydü.
    sene 98.
    sen o vakit belediye reisiydin.
    nikahı da sen kıydıydın.
    sonra da gidip evren'in elini öptün.
    cuntacı, darbeci diyerek arkasından konuştuğun evren'in elini,
    "paşam, paşam" diye diye öptüydün.
    hatta daha ileri giderek,
    "ahh paşam ahh... sizin zamanınızda ben olacaktım ki belediye başkanı... neler neler yapar... sizin desteğinizle istanbul'u uçururdum!..”
    demiştin.
    hatırladın mı?

o yüzden 12 eylül'ün kutlu olsun.
    12 eylül olmasa sen de olamazdın, diploman da...
    13 -7 ... tengir budun
  10. 25374.
    recep tayyip erdoğan

Muhammet sizde kalabilir.
    6 -18 ... when night surrounds me