1. 29260.
    anne gibidir.

- alkol içme, sigara içme, o sitelere girme, üç çocuk yap, olaylara karışma...
    6 -2 ... agoraa
  2. 29261.
    Kuantum dolaşıklığı kanıtlamış ve neden solucan deliklerinin 21 boyutlu sicim teorisinde olasılıksız olduğunu öne sürmüş bilim adasdfkaweöcvawevaw.efçöew fWFEWÖEFAWLECAÇWEFASWE

şaka yapıyorum lan şaka
    5 -1 ... aredrugsbadtho
  3. 29262.
    kapalı toplantısında "hdp barajın altında kalmalı" demesinden sonra ülkenin farklı yerlerinde hdp'lilere saldırılar başlayan kişi.
    2 ... ismet1994
  4. 29263.
    Oha oha.

Her seçim öncesi olduğu gibi buralar yine maaşlı dolmuş.

Hıhı şahlanacağız anam merak etme sen. Açlıktan ağzınız kokuyor, saraylarda uyuyanlara yalakalık yapıyorsunuz.
    3 -2 ... bendekalanlar
  5. 29265.
    recep tayyip erdoğan
    8 -7 ... kafam bir milyon
  6. 29265.
    recep tayyip erdoğan
    2 -3 ... ornitorenkkk
  7. 29265.
    Neymiş? Çayı, keki, interneti “beleşe” verecekmiş! Onu Kamil Koç da veriyor; Vatandaşa iş lazım, iş...
    12 -2 ... asuregibisurat
  8. 29266.
    kendisi başkan seçilecek ama yeterli çoğunlukta milletvekili çıkaramayacak. şu an da resmi olmadan fiili olarak yürüttüğü ve ülkeyi soktuğu çıkmaz bir yana temmuz ayından sonra onu da yapamayacak.
    sonra akıllara daha evvel yapılanlar gelecek.
    iç karışıklık, dışa operasyon, akpsiz yürümeyeceği algısı falan filan. barış süreci o seçimle bitmiş. ama basiretsiz mhpnin barış süreci biterse koalisyon yaparım teklifi de reddedilmişti. akp de kendi elleriyle meclise soktukları hdp yı de itin götüne sokmaya çalışıp itibar ve oy düşürmeye çalıştı, tutuklanmalar derken. akp bir sonraki seçimde meclisi kurdu.

görünen köy kılavuz istemez. tayyip erdoğanın seçimle gitme olasılığı neredeyse yok. bu ihtimal onun başkan olmasından sonra ülkemizin refahseviyesini arttırma ihtimaliyle aynı bu arada.
    2 ... airdrummer
  9. 29267.
    1923'de kurulan Türkiye cumhuriyetinin en büyük devrimcisidir.. öyle dedim çünkü Türkiye'deki en büyük devrimler bu adamın döneminde olmuştur.. Ne kadar olmaz denilen şey varsa bu adamın döneminde gerçekleşmiştir.. Recep Tayyip Erdoğan tam bir devrimcidir...

Sevmeyebiliriz.. ben şahsen sevmem.. ülkenin başına gelen en büyük belalardan biri olduğunu düşünürüm.. ama bu adam bir çok devrim yapmıştır.. türkiyenin evrilmesini sağlamıştır.. evrim derken yanlış anlamayın. türkiye onun döneminde evrildi ama ileriye doğru değil geriye doğru evrildi.. Hiç kimse soramasa bile yıllar senden hesap soracak reis, kaybolan, geriye doğru evrilen, doğası değiştirilen yıllar senden hesap soracak...

Türkiyede onu yargılayacak adam, sistem veyahut parti yoktur.. es kaza seçim kaybetse bile öyle birşey mümkün değildir.. Onun fanatikleri silahlandı zaten.. sokakta adam keserler.. Allah için keserler.. önce allah sonra tayyip için kan akıtırlar.. muhalif kesim o kadar kana dayanamaz.. kısaca demem oki bu adam sandıkta kaybetse bile ki kaybetmez.. psikolojik olarak hep galiptir....
    2 -1 ... iwantmycake
  10. 29268.
    (bkz: devam)

Sıkıntı yok reis "it ürür kervan yürür".
    3 -10 ... bir istanbul beyefendisi