1. 29671.
    verdiği her sözü yerine getirmesi ile nam salmış olan cumhurbaşkanıdır.

recep tayyip erdoğan
    6 -3 ... mel mel bakan gibson
  2. 29672.
    Ümmetin vazgeçilmez lideri, iman dolu kalplerin dostu, kırık kalplerin onarıcısı.

dün dediği şeyler bugün bir bir çıkmaktadır. allahul alem daha ne kerametlerini göreceğiz.
    1 -1 ... alnini gunese seren adam
  3. 29673.
    şimdi sevip sevmediğimi yazarsam başıma iş gelir diye korkuyorum sayın erdoğan'ı. neyse siz anladınız. ama sev veya sevme hakkını teslim etmeliyiz ki, türkiye siyasetinin en cesur lideridir. sanırım şu an muhalefette olsaydı twiterdan mesaj atmaz, olan aksaklıklar ve yapılan kötülüklere karşı kitleler üzerindeki karizmasını ve büyük yönlendirme gücünü kullanıp kötülükleri engellerdi. hatta erdoğan gibi bir lider muhalefetteyken iktidar atacağı yanlış adımları üç defa düşünürdü. bunu halkı sevip sevmediği, yahut umursadığı için yapardı demiyorum. büyük hırsından yapardı bu doğru muhalefet şeklini. hırs da her zaman için kötü bir şey değildir siyasetçiler için.
    3 ... memosh usta
  4. 29674.
    ikinci Mahmud, Abdülmecid, Abdülaziz, Abdülhamid, menderes, Özal gibi atalarının izinden giden siyasal islamcı üstün yetkili devlet başkanı.

islamcı rolü kestiğine bakmayın el altından israilcilik oynar, Amerika'ya ülkeyi peşkeş çeker.

tıpkı Abdülmecid'in ülkeyi ingilizlere peşkeş çekip garter haçlı şövalyesi olması gibi Erdoğan da israil'den madalya almıştır.

emperyalistlerin planla getirilen işbirlikçisidir.
    2 -2 ... napesend
  5. 29675.
    (bkz: kriz mriz)

kriz mriz... o kadar basit bir şey ki asrın reisimizin gözünde, kriz mriz olarak adlandırıyor şu an yaşanan durumu. haşa, o buyurduysa kesin doğru buyurmuştur ama nacizane fikrim sanki biraz, yani hafiften bir kriz olduğu...

döviz kuru sebep değil sonuçtur. amariğaya papas verilmedi deyu amarığa yükseltti gibi bir düşünce( malum kitlenin düşüncesi) tamamen kronik türk komplo teorisyenliğinin ürünü... kol gibi kriz var yani. ( söylemese miydim lan, başıma bişi gelmez umarım)

ha neden var? hastalıklı ekonomi politikaları( cb’nin faiz konusundaki yersiz ve tutarsız ısrarı ve merkez bankası üzerindeki artık gözle görülen baskı örneğin), ithalata dayalı üretim, kamu yatırımlarının tutarsızlığı, dolara bazlı borçlanma diye uzayıp giden kompleks bir konu.
    1 -1 ... zogerr
  6. 29676.
    rizeli tayyo "bağımsızlığın şartı teknoloji üretmek" demiş...

afferin, 15 yıl ülkeyi yönettikten sonra uyanmış galiba... gine şükredelim, hiç uyanmayablirdi de..

bu bana bir rize fıkrasını hatırlattı.. rizeli övünüyormuş..

- oğlum o kadar zeki, o kadar akıllı ki çikolatayı gösterince "aha çiku" diyor..

etraftan sormuşlar "oğlunuz kaç yaşında?". rizeli göğsü gururla kabararak cevaplamış "onbeş yaşında.."
    2 -1 ... arbutus unedo
  7. 29677.
    yakışıklıdır. kadın olsam beştepe önünden ayrılmazdım.

recep tayyip erdoğan
    -1 ... timarli sipahi neferi