1. 29016.
    recep tayyip erdoğan
    3 -6 ... timarli sipahi neferi
  2. 29017.
    Ilk ve tek başkomutan.

Milletin adamı gücünü milletten alan recep tayyip erdoğan.

Seviyoruz reis ölde ölelim.
    3 -9 ... s h a k t a r v8
  3. 29018.
    afrin fatihi olacak olan başkomutan. bu zafer sana yetmez reis. evet.
    2 -3 ... ercument cozerr
  4. 29019.
    seni yaradana kurban!
    2 -4 ... cikibom1
  5. 29020.
    mezunu oldugum okulu begenmeyen insan. kendisi cok daha iyilerinden mezun oldugu icin muhtemelen. baska bir sebep gelmedi aklima.
    2 ... 81tw15e
  6. 29021.
    2019 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adil şartlar olursa eğer başarısız olacağını düşünüyorum.

2017 referandumunda bahçeli ile ittifak oluşturdu ancak hangi partiden ne kadar ''evet'' oyu geldiği bilinmiyordu. yapılan anketlere bakarsak mhp'nin yalnızca %30'u erdoğan lehine oy vermiş. yani %70 her şeye rağmen meral akşener'ci.

bu şartlar altında 2019'da bahçeli ile yapacağı seçim ittifakı elde patlayacaktır. ilk seçimde erdoğan en fazla %43 alabilir. %40 akp tabanı, %3 de bahçelici mhpliler. eğer ikinci tura meral akşener ile kalırlarsa bu rte için mağlubiyet demektir.

%43 olan erdoğan'ın %51'i bulması için hdp'nin yardımı gereklidir. hdp'nin takınacağı tutum çok önemli ki ben iki adaya da destek çıkacaklarını sanmam. sandığa gitmeyeceklerdir. gidenler de tabii ki meral'e oy verirler. günümüzü anlatan en objektif yorum budur.
    2 ... ayaz ata
  7. 29022.
    recep tayyip erdoğan

Milletin adamı başkomutanımız allah başımızdan eksik etmesin amin.
    5 -3 ... s h a k t a r v8
  8. 29023.
    ermeni soykırımı diyerek devletimizi ve milletimizi aşşağlıyor, devlet katil değil seri katil diyerek teröristleri savunuyor.( canan Kaftancıoğlu için)

Gazi Mustafa Kemal Atatürkün partisi kimlerin eline kaldı.. yazık...

( Recep Tayyip Erdoğan )
    ... dedeninkeli
  9. 29024.
    boşkomutan.
    ... exlamabin
  10. 29025.
    Ol desin olelim.
    recep tayyip erdoğan
    1 -2 ... atechso