1. 28893.
    recep tayyip erdoğan recep tayyip erdoğan.
    -2 ... darkman guard
  2. 28894.
    Bu adamın gidiş şekli türkiye'nin kaderini belirleyecek.

En hayırlısı "gençlere bırakıyorum" deyip istifa etmesidir ama bunun ihtimali sıfır tabiki.
    Seçimle gitse yine iyidir ama erdoğan'ın seçim kaybedip saraydan çıkıp görevini başkasına teslim etmesini de hiç oturtamıyorum kafamda. "seçimleri tanımıyorum, ysk'ya fetö sızmış" der çıkar. ne yapabiliriz ki? Zaten "anayasayı tanımıyorum" demişliği de var. Bu ihtimal gerçekleşirse iç savaş sürecine girebilir türkiye.

En kötü ve en olası gözüken senaryo ise dış etkenler tarafından indirilmesidir, reza zarrab davası malumunuz. ellerinde tapeler de varmış.

Bu sürecin bölünmeye kadar yolu var. ne yazık ki diktatörlerin giderken ülkeyi de beraberlerinde götürmek gibi kötü bir huyları vardır.
    7 -1 ... ferdici
  3. 28895.
    Hep şarkısı geliyor aklıma. Yemin ediyorum atlıları görüyorum hızla koşturuyorlar ve hep bir ağızdan reeeeceeeep taaaayyyyyip erdoooğannnnnn nnnnn diyorlar ismini gördüğüm her an beynimde.
    3 ... azora
  4. 28896.
    günümüzde türkiye'nin en iyi lideridir.
    -6 ... fretta
  5. 28897.
    Komik biri.
    4 -1 ... k o r k u ii
  6. 28898.
    An itibariyle memleketi rizeye gelmiş dünya lideri. Gelmesiyle birlikte ruhani varlıkların şehre intikalini manevi feyzi hissedebiliyoruz. O ne güzel insan..
    1 -2 ... ehlihakikat
  7. 28899.
    yavaş yavaş kendisi ve iktidarı için son kaçınılmaza benziyor. zaten zamanında fuatavni söylemişti, bu durumların olacağını. iyi analiz etmek gerekirdi. iktidar güç öyle bir kavramdır ki, insan kendisini hz musa olarak görür. malesef erdoğan da kendisini hz musa olarak gördü,z ama firavun olduğunun farkında değildi. hoş hala da farkında değil.

27 kasım, rezanın amerika da görülecek olan davasından sonra, umarım ülkemiz vatandaşımız amerikanın gazabından küçük sıyrıklarla kurtulur.
    1 ... sigara soran genc
  8. 28900.
    bizim fakültede bu isimde bir çocuk var. yeni girişli olduğundan ya 99 lu ya 2000 li diye tahmin ediyorum. anası ve babasının malumun belediye başkanı olduğu dönemdeki hayranlığının kurbanı olduğunu tahmin ediyorum. şimdi de akıllarıyla bin yaşıyorlardır herhalde.
    1 ... bendekalanlar
  9. 28901.
    Nato tatbikatında hedefe atatürkle beraber konulmuş kişi. Sanırım ekmek arası bor yemeden önce biraz Ceng edeceğiz yiğidlerim.
    ... cahilbiri
  10. 28902.
    eğer olur da zaman makinesini icat edersem* ilk ziyaret edeceğim kişilerden birisidir.
    ... r3tr0