1. 1.
  iki reizzzz in karşılaştırmasıdır.ikisi de ağzını yayarak ve bağırarak konuşur. ama trump enerjisi düşük der. rte bunlar der. ikisi de akp li dir. pardon kız ne akp si ayol. trump cumhuriyetçidir. ama bizdeki cumhuriyetçiler gibi değil. ayy neyse işte ya.
  3 -5 ... agresif edward
 2. 2.
  Ordaki sağ ile buradaki sağı bir sanan zihniyet ikisinde sağ der. Esasında sol zihniyet dünyada her yerde aynı olması gerekirken türkiyede tamamen farklıdır. Salt din düşmanlığı şeriat korkusu. Sol bu Türkiye de. Sosyalizm komün desen çoğu chpli bilmez ne ihtiva ediyor. Salt din istememe.
  1 -5 ... sozlugun krali
 3. 3.
  birisi var olan mültecileri postalarken diğeri içeriyi arap doldurmuştur tartışmaya bile değmez. birisi servetini ticaretten diğeri ise din tüccarlığı ve aptal halkı soyarak elde etmiştir.
  7 -2 ... yorumsuz kalan
 4. 4.
  aynı bokun sarışını.

  ama trump'ın seçilmesini istemiyor da değilim. yıllardır zulüm diye böğürüp soluğu ab, abd'de alan müslüman bozuntuları ayağını denk alır belki.

  kendi ülkeni islam adına cehenneme çevir, sonra cehennemlik dediğin adamların ülkesinde demokrasi ara.
  2 ... inmyopinion
 5. 5.
  ikisi de seçmenin ilkel basit kamplaşma duygularını harekete geçirerek şahsi çıkarları için toplumlarına büyük zararlar verme pahasına pis siyaset yapmaktadırlar.
  ... zarbut
 6. 6.
  iki dünya liderinin karşılaştırıması.
  3 -8 ... robbstark23
 7. 7.
  -eyyy amerikaaa.
  -ne var ulan?

  Gibi konusmalara tanik olabiliriz, hazirlikli olun.
  8 ... buyuk resmi goren secmen
 8. 8.
  recep tayyip erdoğan vs donald trump

  bu cümle trump reise daha çok yakışmıştır. aghdja
  5 -1 ... ceyrekaltinkurdelesi
 9. 9.
  tayyip erdoğan aile efradına uyduruk görevlendirmelerle yanında yer verirken donald trump iş hayatında bile buna ihtiyaç duymamış. tayyip erdoğan devlet imkanlarıyla kampanyalarını yapmış, örtülü ödenek denen saçmalığı her defasında yeni rekorla kullanmış. donald trump ise abd başkanlık seçimi gibi organizasyonda hazineden mali yardım almadan kendi kendini finanse etmiş.

  ayrıştırıcı söylemleri benzer olsa da aralarındaki ahlaki farklar pek derin.
  8 -2 ... sinirlenmicem
 10. 10.
  ikisi de uzun adamdır.
  ... gumardesh