bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  utanma hep böyle olsa da... keşke hep utansak.
  3 ... enes
 2. ?.
  (bkz: recep tayyip erdogan turkiye yi uyandirdi)
  2 ... eurasian
 3. ?.
  recep tayyip erdoganın davos zirvesini terk etmesinden dolayı türkiyeyi utandırması. dogu perincek demiş en azından. haklı türkiyenin imajına ters hareket etmiştir sayın başbakan. neydi o imaj kuzu kuzu otur, pısırık ol, he de, yalakalık yap, sittin sene toplantıyı terketme falan bunlardı türkiyenin imajı yakın zamana kadar. tayyip erdogan ne yapmıstır. yalakalık yapmamıştır, pısırık olmamıştır, çatır çatır tartısmıstır, tavrını koyup toplantıyı terk etmiştir. evet evet tayyip erdogan türkiyeyi rezil etmiştir. bizim imajımızın dışına cıkmıstır.
  4 -1 ... damdaki deli
 4. ?.
  bende, doğu perincek'in "son umudum israil" düşecesinde olduğu, fikrini doğuran açıklaması.
  1 ... en az 5 karakter
 5. 1.
  hayatı boyunca ezilmiş olanların, sinikliğe alışmışların, dik durmasını beceremeyenlerin, bunların yapılmasını kabahat olarak gören bir takım kendini bilmezin beyanatıdır.

  tam bağımsız türkiye ülküsüyle yola çıktığını iddia eden lakin memleketin tüm düşmanlarıyla (ne karşılında belli değil) işbirliği içerisinde olan, yabancı istihbarat teşkilatlarının kuklası olmuş bünyeler arada bir böyle sıçmak zorundadır ki yedikleri ekmek kesilmesin.
  4 ... happylover
 6. 2.
  recep tayyip erdoğan ne yaparsa yapsın 'bazı'ları için hep kötü olacagı için, bu duruma da utandırıcı birşey yakıştırmalarını yapmaları dogaldır.adam ordan kalkıp terk etmese onu eleştirirler, ortamı terk edip kalkıp gelse onu eleştirirler.kısaca maksat eleştirmek ne yaptıgı, nerde nasıl davrandıgı, ne söylediği , nasıl tepkiler verdiği 'bazı' hazımsız çevreler için hiç ama hiç önemli degil...
  2 ... juliett
 7. 3.
  (bkz: bsg dedirten chp zırvaları)
  3 ... pergamon
 8. 4.
  recep tayyip erdoğan türkiye yi utandırdı *
  evet bu olmalıydı! kaka tayyip, naptın sen? o kadar büyük devlet arasında bacak bacak üstüne atarak oturman yetmemiş gibi bir de kafa tutuyorsun onlara, tüh sana.
  2 ... happylover
 9. 5.
  yanlıştır, orada ki konusmalar hakkında daha fazla konusulmaması gerekir zira simon peres bile özür diledi bize bir şey demek düşmez. bu hareketlerle utandırsa utandırsa ancak kendini utandırır, o da meçhul...
  -1 ... durdurmak yok yolluya devam
 10. 6.
  bütün utandırmalar böyle olsa hayat nasıl olurdu acaba diyerek düşünmeye sevk eden durum.
  1 ... mekselina