1. 1.
    'kampanya başlatın, sürdürün, bu gazeteleri almayın'

http://www.haberturk.com/...cat=110&dt=2008/09/18

yüce hükümdarımız tayyip bin han hazretlerinin son fetvası. şair burada muritlerine seslenerek büyük günahların kaynağı olan hürriyet, milliyet, radikal, posta gibi doğan grubu gazetelerinin alınmamasını emretmiş. bu iftira yuvası gazetelerin halkın ahlakını bozduğundan bağsetmiş. kısacacı tiz kelleri vurula buyurmuş.

%47 lik kesim umarım hükümdarlarının bu fetvasını yerine getirerek boykotu gerçekleştirirler. yoksa tayyip gelecek hepinizi......

edit: ya editlemeyi hiç sevmiyorum ama haberin altındaki yorumlar da ayrı bir başlık sebebi olur ya.

-paramı kaldı gazate alalım başbakanım?
    -aydın doğanı hiç sevmezdim şimdi hayranı oldum.
    -hiç almazdım artık 10 tane alıp herkese dağıtıcam.
    -yarın sabah yüzümü yıkamadan hürriyet almaya koşucam.

ama en sevdiğim de şu oldu;

- aa başbakana bak ya sana mı sorucaz hangi gazeteyi alacağımızı.
    28 -13 ... delice
  2. 2.
    başbakan söylediği için değil, gerektiği için, daha evvelden de sürdürdüğüm ve sürdüreceğim boykot.
    10 -14 ... sosyal yumurcak
  3. 3.
    güzel bir reklamdır.
    4 ... mordon freeman
  4. 4.
    (bkz: boikot) *
    1 -1 ... dionysos
  5. 5.
    (bkz: bu gazeteleri evinize sokmayin)
    2 -1 ... ethembaki
  6. 6.
    yüce padişahımızın boykot çağrısıdır. Sayın padişahımız bilmez mi zaten müridleri bu tip çıplak kadın resimleriyle dolu gazeteler okumuyor. Bilim teknik, cumhuriyet, varlık dergisi, milliyet sanat falan takılıyor onlar. Gereksiz bir çağrı olmuş sonuç itibari ile ama Siz merak etmeyin yüce padişahımız, buyruğunuz fermanımızdır. bu arada daha önce emrini verdiğiniz, herkesin yapmasını gereken 3 çocuğu napalım yüca padişahım? bu aralar çok haylazlar. şerefsiz olacak galiba bunlar.
    8 -4 ... ultractor
  7. 7.
    gazate satışlarının artmasına sebep olacak çağrı. tabi çağrıyı yapan yüce kişinin umrunda olan şey satışlar değil o ayrı mesele. büyük başbakanımız haklı olarak hakkındaki yolsuzluk haberlerinin okunmasını istemiyor. olur öyle normaldir yani.
    3 ... ayagini organina gore uzat
  8. 8.
    başbakan makamında oturan bir kişiden beklenmeyecek kadar talihsiz ve yakışıksız açıklama. aşiret reisleri gibi yapılan bu açıklama türkiye de nasıl bir siyasetin izlendiğinin açık göstergesi, demokratikleşemediğimizin başlıca delilidir.

bu sözlere uyup da aldığı gazeteleri almamaya başlayan vatandaşlarımız olursa bilsinler ki kendini insan değil koyun olarak görebilir artık. bunun bir mahsuru yok.
    7 -2 ... mendoza
  9. 9.
    tayyibin karnesine yazılan kötü bir puan daha. kendi eliyle heba olacak adam.
    6 -2 ... karin
  10. 10.
    (bkz: 4 murat)
    (bkz: deniz feneri sözünün yasaklanması)
    (bkz: zekanın biyolojiye etkisi)
    4 -2 ... annabell lee