1. 1.
  Küfür edilen başlık.

  (bkz: allahın gazabından korkmayan atayiz ergenler)
  1 ... birinizdegunesolsun
 2. 2.
  psikolojim bozulduğunda acayip derecede suret olduğunu düşündüğüm başkomutan.
  -1 ... durumdan vazife cikaran adam
 3. 3.
  (bkz: ayyaş çapulcuların kendi çalıp kendi oynaması)
  2 ... neviisahsinamunhasir
 4. 4.
  herkesin koltuk altı terler, hiç çalışmasanız da terler hatta, sonuç olarakta bakterilerin üremesine imkan verir.

  bundan kurtulmanın formülü çok basittir:

  sabah duşunu alırsın, iyice kurulanırsın. özellikle koltuk altlarını iyice kurutursun. arkasından tanesi 10 tl ye satılan roll on'lardan sürersin ve bunu her gün yaparsan birkaç sene içerisinde kolayca cilt kanseri olabilirsin.

  ya da "medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar" dersin ve sadece suyla yıkanırsın. toprağa gömüp yok etmesi imkansız ya da çok pahalı olan maddelerin 'temizlik sağladığı' yalanıyla kandırılıp sabun, şampuan, deodorant, parfüm ve benzeri şeyleri kullanmazsın. 6-8 ay içinde vücudun normal işleyişine döner, bakteri ekosistemi oturur ve koku yaratan bakterileri dizginleyen diğer bakteriler ortaya çıkmaya başlar. o saatten sonra da terlesen bile normalden daha az kokar, daha temiz olur, vücudunu temizlemek adına kirletmezsin. üstelik cildin kendi koruyucu tabakasını oluşturduğu için hasta olma riskin de azalır.

  bence 10 liralık kimyasal maddeleri kullanıp ne cildinize, ne bizim burnumuza ne de doğaya, o kimyasalların döküldüğü denizlere eziyet etmeyin. kokunuz size özeldir. ondan iğrenenden, çiçek kokuları duymak isteyenlerden uzak durun. onlar cahildir, onlar gerizekalıdır.

  Edit: açacağın başlığı sikiyim sayın orospu çocuğu.
  1 -1 ... gezgin asosyal
 5. 5.
  Çabuk lpg taktırın cebinizi yakar.
  ... john thackery