1. 1.
  recep tayyip erdoğan ülkeye çok katkı sağladığı için bu ülkenin herşeyidir. onun sayesinde ülke, 8 yıl da 50 yıllık gelişim göstermiştir.
  6 -19 ... a master of thoughts
 2. 2.
  kanaatimce yanlış önermedir efenim. yalnız türkiyemizi dünya'da söz sahibi yaptığıda görülesi bir gerçektir. gereğinden fazla üstüne gidilmemesi gerekir.
  6 -1 ... kopanzel
 3. 3.
  daha tam değil ama eğer bu hızla giderse evet, herşeyi sömürüp ailesine ve etrafına dağıtacağından her şeyimiz olacaktır.
  (bkz: 8 yıl o 8 seçim değil)
  9 -6 ... akardia
 4. 4.
  doğru bir önermedir. zaten bir "o" bir de i.melih gökçek. allah başımızdan eksik etmesin. kendilerini yüce divanda da görmek isteriz.
  6 -2 ... golhiat
 5. 5.
  bu ülke üçkağıtçılarının,dolandırıcılarının,kul hakkı yiyicilerinin,halk düşmanlarının,irticacılarının,amerikancılarının,abcilerinin,sorosçularının,kodamanlarının her şeyidir.
  1 -1 ... 1977
 6. 6.
  "recep tayyip erdoğan bu ülkenin yanlış olan her şeyidir." şeklinde olması gereken ama karakter sınırına takılan önerme. haklıdır söyleyen.
  6 ... sadaeke
 7. 7.
  herşey = hayır + şer + güzellik + çirkinlik + temizlik + pislik + ahlak + ahlaksızlik + ...... olduğu gerçeği dikkate alındığında, doğru olması anlam ifade etmeyen varsayımdır.
  ... isla morada
 8. 8.
  yazılacak o kadar çok şey var ki ama bunları zamanında hepsini tek tek yazmama rağmen akp ve yardıkçısı kürtçü tayfaya anlatamadık olanları o yüzden bütün bunları yazmak yerine osman baydemir köpeğinin söylemi ile
  (bkz: hassiktir diyoruz efendim hassiktir)
  2 -1 ... shootmewheniamhappy
 9. 9.
  'kızla taksimde bir barda içmeye başladık, sonra evine çağırdı, eve girer girmez öpüşmeye başladık' tarzı hikaye anlatıcılarının son yalanı, açılan deliğin gittikçe genişlemesinden zevk alan bünyelerin yeni sözleri.

  (bkz: hangi film o)
  2 ... u fucking disappoint me
 10. 10.
  (bkz: bu ülke recep tayyip erdoğanın her şeyidir)
  1 ... lanu