1. 1.
  hiç kuşkusuz bu zor durumlardan onun verdiği kuvvet ve cesaretle kurtulduk. türk halkı; darbe karşısında ilk anlarda sarsılırken kendisini face-time'de gördüğü anda anında türk bayraklarına-ki burada kefen manası var-sarılarak tankın, tüfeğin karşısına çıkarak darbeye darbe yapmıştır.
  Türk milletinde olan bu asil duyguyu; yani bağımsızlık duygusunu tetiklemeye varlığı bile yetmiştir. merhum şair mehmet akif'in dediği gibi:
  ''Âsım'ın nesli...diyordum ya...
  nesilmiş gerçek: işte çiğnetmedi nâmûsunu, çiğnetmeyecek. '' dizeleri ile türk ulusunun, o ruhunu çok iyi yansıttığını düşünüyorum.
  2 -5 ... seyh samil
 2. 2.
  allah ın bir lütfu denince aklıma Uche geliyor, senin de öyle mi?
  3 ... deepnotex
 3. 3.
  eskiden olsa bir sürü kötü söz söyleyecek tipler şimdi kedi gibi koltuk altına saklanmış. Göt korkusu böyle bir şey olsa gerek.
  -1 ... seyh samil
 4. 4.
  Dosdoğru bir tespit.

  Evet onlarca yıl din düşmanı ve millet düşmanı hainlerin yönetiminin ardından karanlıkları yırtarak doğan güneş gibidir.

  Evet o’nun sayesinde dinimizi istediğimiz gibi yaşıyoruz, hastahane kuyruklarında ölmüyoruz, o’nun yaptığı imar ve hayır hasanet hizmetlerinden sonuna kadar faydalanıyoruz, e adam daha ne yapsın ki? Bundan iyisi Şam’da kayısı.

  Nankör olmayın.
  1 -1 ... mermiye kafa atan mucahit