1. 1.
    prensesofadrian kullanıcı adlı hesabın sahibi şahsiyettir.

artık nasıl bir r.t.e nefret ile dolup taşmışsa ulu orta cumhurbaşkanı'na "orospu çocuğu" diyecek kadar dengesiz bu insanlığını yitirmiş pislik.

bir de kendisini uyaranları, " o kadar küfür ettim silik yemedim, rahat olun" diyerek telkin ediyor.

soruyorum moderasyon, bu tür yaratıklara neden müdahale etmiyorsunuz. bu kadar basit mi ülkenin cumhurbaşkanına küfür etmek.

acilen gereğini yapın, sözlük formatı neyi gerektiriyorsa.
    recep tayyip erdoğan a küfür eden sözlük yazarı
    17 -30 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    (bkz: sikmeseler bari)
    6 -1 ... e f f e
  3. 3.
    moderasyon acilen bu ahlaksıza haddini bildirmelidir. tabi diğer şikayet mercileri de bu durumdan haberdar olacak.
    5 -8 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    sadece silik olsa iyi,hapishaneler daha naif eleştiriler yüzünden bedavaya mahkum olan insanlarla dolu.

umarım eleştiri dozunu biraz hafifletir.
    3 -3 ... munir bey
  5. 5.
    siber suçlara şikayet edilmeli hapislerde süründürülmelidir. evet..
    10 -9 ... cihaner
  6. 6.
    diğer mercilere de gerekli şikayetimi yapacağım. umarım sözlük yönetimi hesabını kapatır da siber suçlara şikayet etmekten vazgeçerim. yoksa sonuçlarına katlanmak zorunda kalacak.
    2 -8 ... frktmz krds frktmz
  7. 7.
    (bkz: hasan tahsin)
    4 -3 ... paganviodio
  8. 8.
    valla ben tayyip erdoğan olsam uludağ sözlük'e bakardım ve bu başlığı görürdüm.
    sonra başlığı açan kişiyi araştırırdım, onun cahil bir oto yıkamacı troll olduğunu öğrenince de utanır zall'ı arardım.
    "uludağ sözlük'te beni savunmak cahil ve küfürbaz bir oto yıkamacıya mı kaldı" diye serzenişte bulunurdum...

neticede adam koskoca cumhurbaşkanı.
    daha kaliteli insanlar tarafından savunulmalı bence.

sabahtan akşama kadar atatürk aleyhinde entrylerde başlıklarda fink atan, cumhuriyet düşmanlığı yapan adam kalkmış cumhurbaşkanını savunuyor.

ama onu savunanların kalitesi malum. fazla söze gerek yok, görüyorsunuz...

not: cumhurbaşkanına küfür eden yazar gammazlandı ve siber gov tr'ye bildirimi yapıldı.
    10 -6 ... tengir budun
  9. 9.
    aynı zamanda savcıları göreve davet etmeye çalışan sözlük yazarının açtığı başlık. keşke gerçek niyeti cumhurbaşkanına hakaret olsa.
    ... sacredspirid
  10. 10.
    Çişi içilmedir, eline beşlik yapıştırmalıdır, kendisine çay söylenmelidir.
    1 -2 ... hadhell