1. 11.
    mübahtır, caizdir.. zira kendisi müslüman falan değildir.. vatansever hiç değildir.. ona edeceğim duayı yoldan geçen sokak köpeğine ederim bir sahip bulsun diye..
    5 -1 ... mataban
  2. 12.
    en doğrusudur, haketmiştir küfürden de ötesini.
    2 -1 ... garip bir adam
  3. 13.
    Insanı rahatlatır. Genelde ortalık yerde hicbirsey yokken edilen kufur tayyibedir haklıdır.
    ... efetss
  4. 14.
    bu adam daha önceki politikacılardan daha zeki, halka rağmen bir hareket içinde yer almıyor. ülkede bolluk mu var? 370 milyar $ dış borca rağmen bolluk var diyorsak vardır.

bu adam, 2 yüzlü olduğu için küfür yiyor.
    2 ... levski
  5. 15.
    cesaret isidir, bu kadar korkagin icinden gecip de soyleyemediklerini soylemektir. tayyipi sevmiyorum bunuda kufurle gostermek istiyorum ama en buyuk kufur bile ona hissettiklerimi anlatmaya yetmiyor.
    1 ... yaratici bir nick bulamadim
  6. 16.
    (bkz: başbakana ana avrat söven reyhanlı sakini)
    ... kartalbey
  7. 17.
    http://tr.wikipedia.org/w..._Ceza_Kanunu_301._maddesi

tck'nın 301. maddesine göre 2 yıla kadar hapis cezası vardır. başınıza ciddi sorunlar açabilir.

edit: yok hayır yani uyarması benden, yoksa savunduğumdan falan değil. doğrudan aşağılama ya da küfür sorun olabilir. dolaylısı da olur belki, bilemiyorum.
    1 -1 ... piskolata erkegi
  8. 18.
    serefsizlik değildir.
    ... darkness fills the sky
  9. 19.
    küfür edilmesi gerçekten de çok salakça bir durumdur çünkü burayı çoğu kişi okuyor. hakaretten dolayı kendilerine dava açılınca son pişmanlık neye yarar diyecektir bu güruh.
    -1 ... death trip
  10. 20.
    başbakana hakaret etmek suçtur ama recep tayyip erdoğan'a hakaret etmek terbiyesizliktir.

kişiler ve kurumları iyi öğrenmek gerekir ki bu durumda başbakanın "pkk ile hükümet görüşmedi devlet görüştü" sözünü de hatırlatmak gerekir...

(bkz: başbakan)
    (bkz: recep tayyip erdoğan)
    -2 ... caylak ama yazar