1. 51.
    “Diktatör olsa konuşamazdınız” diyen tipten fersah fersah akıllı tiptir.

Evet, konuşamıyoruz. Herkes en fazla eşine dostuna açılabiliyor. Yiyorsa bir protestoya kalkış bak ne oluyor!

“Diktatör dediğin tek partili düzende olur, en fazla kontrollü sözde bir muhalefete izin verir” diyenler olmuş; Türkiye’de saltanat yok kardeşim. Babadan oğula ya da damada intikal eden bir yönetim geleneği yok cumhuriyet tarihinde. Azametli reisiniz demokrasiyi evirmeye çalışıyor, bu yüzden diktatör.

Evimizde oturup rahat rahat televizyon izleyebiliyormuşuz, peehh.. Ben şahsen izleyemiyorum, kanalların hepsi havuz. iki üç tane muhalif kanal var, onların da burnundan getiriyor zat-ı şahaneleri zaten.

Liste uzar gider,

Yatacak yeriniz yok vesselam...
    3 -1 ... alos04
  2. 50.
    Diktatörlüğü tanımını bilmeyen gerizekalıların anlayamadığı tiptir. Diktatörlük zulümle olmaz sadece önce burada bir anlaşalım. Kaldı ki gazetecileri, sanatçıları, iş adamlarını üstü kapalı tehdit eden birisi diktatördür. Ayrıca senin oyunla seçtiğin Abdullah Gülü sepetleyen, yine senin seçtiğin Davutoğlu yerine Cinaliyi getiren, yine senin seçtiğin Melih Gökçek, Recep Altepe gibi başkanları değiştiren de kendisidir. Daha senin seçimine saygı duymuyor, iradeni yok sayıyor be birader sen neyi savunuyorsun.
    3 -1 ... rainheart
  3. 49.
    Büyük,yüce,ulu,tüm sıfatların hepsine sahip,ezelden beri var olmuş,ebediyen var olacak devletlu'muza yapılmış haince bir saldırıdır. Bunu diyenlerin hapse atılması yetmez.Auschwitz'teki gbi kamplar oluşturup oralara atılması,köle olarak çalıştırılması gerekir.
    2 ... brucebanner
  4. 48.
    Hizmet görmeye dayanamayan tiptir. insan gibi yaşamaya dayanamayan tiptir.

Geçen gün bağcılar ' da yapılan bir sokak röportajını izledim de mutlaka görmüşsünüzdür. Kadın şey diyordu " neydi o adını unuttum ha kıyma " kadının elinde coca cola bardağı var plastik. Belliki fast- food yemiş bir yerde yeni. Binlerce kişi bir goygoy " millet aç aç " ulan bakıyorum neresi aç bunun? Herkeste en az 2000 liralık cep telefonları... biz eskiden sahiden ekmek bulamadık ekmek. Annem fırında bir ekmek yaptı da biz onu bir hafta yedik.
    Ramazanda tarhana ve siyah zeytinle oruç tuttuk sadece. Hatta bu ne ki? Bir de annemler neler çekmiş bunlar ne ki?

Gençler ne diyor biliyor musunuz? Ben okumayayım, uğraşmayayım bana iş bulsunlar. Biri beni bedavadan zabıta yapsin , bankacı yapsın , memur yapsın. Böyle mi oluyor sanıyorsunuz bu işler ? Bende mesela iktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunuyum. Torpille bir çok arkadaşım bir yere girdi izmir ' de ancak bir cok arkadasimda azimle , kendisini geliştirerek bir yerlere girdi : dil öğrendi hostes oldu, yüksek lisans - doktora kasıp akademisyen oldu. Örnekleri çok. Biri çıkıp bana desin ki dört dörtlüğüm ama iş bulamıyorum o zaman inanırım. Yok öyle bir türkiye yahu.
    Yani herkesin yapabileceği işlerde tabiki şansınız azalıyor. O super marketlerde calisanlarin çoğu üniversite mezunu işte. Her işletme mezunu bankacı olabiliyor mu sanıyorsunuz ya da dünyanın genelini bundan farklı mı sanıyorsunuz?

Yurtdışına gitmek istiyorsanız da ya çok iyi üniversitelerde okuyun ya da güzel bir mühendislik seçin. Brezilya' ya insanlar oturduğu kafede gasp ediliyor siz ülkenizi beğenmiyorsunuz.

Hangi ülkede liderlere bu kadar küfür edılıyor? Yok hemen hapismiş yok hemen fetöcü yaftasıymış. Size bir şey yazayım. Bakın gerçekten çok önemli : fetö ile alakası olmayan hiç kimse şu an içeride değil. Sizi kandırmalarına izin vermeyin. Ben herhangi bir alakadan bahsetmiyorum. Arkadaşlarımın 20 ' si fetö yurdunda okudu 20' side sorusturulmaya falan çağırılmadı. Hepsi de memur ya da özel okulda öğretmen vs. Tanıdığım bir çok teğmen abim hatta ablam var hiçbiri sorusturulmaya çağırılmadı. Kim fetö yüzünden işinden atıldıysa " masumum " diye ağladı ama değiller. Inanın değiller. Yalan söylüyorlar ve halen daha binlerce fetöcü var binlerce.
    -11 ... uzak diyarlarda evli barkli
  5. 47.
    Hos, anlayacagini sanmiyorum ama..
    https://ilerihaber.org/ic...le-rekor-kirdi-64721.html
    3 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 46.
    Halkın kararına saygı duymayan birine diktatör diyen tip sonuna kadar haklıdır.

Kaybettiğini kabullenmesi lazım zira her zaman diktatör olarak anılacaktır.
    8 -2 ... goddesss of darknesss
  7. 45.
    staline tapan tiptir. gerzek komünist.
    -1 ... liilith
  8. 44.
    Akli basinda, kendini bilen sahis.
    3 -1 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
  9. 43.
    Bırakınız desinler efendim. Halik bilmese malık bilir.
    -7 ... gogocu
  10. 42.
    Lan bak kaşınma daha ezana çok var sağlam söverim.
    13 -7 ... serdarsl06