bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ülkesinin , milletinin, yaşadığı toprakların "reisine" , "cumhurbaşkanına" , "başkomutanına" itaat etmeyerek, benliğini ve anüsünü başkalarına peşkeş çeken işkembe aygıtları, yüz yerine derisi soyulup üzerinde testis gezdirilmiş ördek göbeği taşıyor sanki.

  lan it! sen kimsin ulan. utanmadan, arlanmadan ülkenin başkomutanı hakkında olur olmaz yerlerde aleyhinde konuşup o yüce makamı fermente olmuş sığır sidiği kokan ağzına sakız ediyorsun. bu nasıl hainliktir lan anüslerine leylek gagası çeşmeye gönderdiğim ırgat. bak yine sinirlendim sabah sabah. "çok iyi kahvaltı hazırlarım" diye beni kandırıp koynuma giren üniversite 1 azizesi de kömüş gibi yatıyor lan saat 9 olmuş. yabgu hizmet bekliyor. neyse konumuz bu değil!

  ulan nasıl seçilmiş bir cumhurbaşkanını müthiş bir hayasızlık hatta hainlik örneği göstererek eleştirirsin. nerede görülmüş böyle bir dinsizlik. tamam eleştirme olacak, ama ulu orta değil. aile içinde ve olumlu olacak. aksi ise benim için direk hainliktir.

  yemin ediyorum bazı geceler bazı geceler kaz tüyü yastığımın orkide kokan tüylerini koklayarak sizin "hiçlik" salgilayan bakışlarınızı hayal ediyorum.otobüse binerken, yemek yerken, sigara içerken ...hep aynı bön ve halinden memnun olmayan bakışı atanlar, tayyip erdoğan'a biat etmeyecekseniz bu ülkenin vatandaşlığından çıkacacaksınız. gayet basit. itliğin kopukluğun lüzumu yok.

  kimsiniz ula siz? bu cesaretin kaynağı ne? iki tane tavuk versem karşıdan karşıya geçiremezsiniz. bir de tutmuş önderimize ,reisimize, başkomutanımıza isyan ediyorsunuz. ne haddinize ibişler!

  taa "libyalılar" zamanından beri, hani şu para denen mübarek şeyi icat edip bizi yükten kurtaran, eski kabilelerde, kılanlarda, aşiret ve devletlerde birisi reis seçildi mi, peşinden gidilir, sonuna kadar yanında durulur, hikmetinden sual olunmaz. bu bir adettir, şereftir, gelenektir ve onurlu , haysiyetli insan işidir. bulunduğunuz topluluğa reis seçmişseniz ona kendinizi teslim etmişsiniz demektir.

  150 spartalı'ya bakın ulan bir kere. o lider olmasa 150 spartalıyı kim adam yerine kordu. peki ya jon snow. amk o küçücük leydi kadar bile olamadınız di mi? peki jon'u devirmek isteyen hainler olmadı mı? halkı yanındaydı ve o bütün zorluklara göğüs gerdi.mücadele etti. halkı ona inanıyordu çünkü. bu şekilde yüzlerce örnek verilebilir.

  dinlere ya da kutsal kitaplara girmiyorum bile. reisine itaat etmememenin cezası kutsal incilimiz "matta de bolivare" de ," anüslerini kertenkele ısırıklarıyla açıldıktan sonra perdeli kaz ayağını tersten sokarak koşmaları sağlanarak verilir" der. Allah'tan demokrasi ve evrensel insan hakları beyannamesi var. yoksa haliniz nice olurdu.

  kahvaltı hazırmış sonra görüşürüz.

  freeze you later
  2 -20 ... absolute zero
 2. 2.
  https://karikaturname.com...n-gunes.jpg?itok=GzhpUbl5
  3 ... timur cengiz hulagu
 3. 3.
  en alasından, en hasından, en saf ve el değmemişinden bir çomar-koyun beyanı.
  4 ... defansagelsenize lan
 4. 4.
  bizzat RTE'nin ırak kürdistan başkanı, değerli kardeşi barzani'dir.

  insan kardeşine biat etmez mi ulan! hain barzani.
  3 ... tasaklara ufleyen adam
 5. 5.
  kul değiliz, tebaa hiç değiliz. özgür bireyiz ve kimseye biat etmeyiz.

  türküz. hiç bir ırk bize diz çöktürememişken bir tane sahte müslüman mı bize diz çöktürecek! şaşarım!

  bizim marşımız korkma! diye başlıyor. bizim mottomuz özgürlük!

  mustafa kemal atatürk tam da bu yüzden işte zamanında haklına asla cumhurbaşkanını seçmeyin diyordu! bu demokrasi kılıcının bir tek kişinin eline geçmesiyle eş değerdi.
  6 ... i am lucifer
 6. 6.
  Bazı cümleler kendime tercüman olmuş gibi, gerçekten buna katlanamıyorum artık ne idüğü belirsiz popüler kültür köpeklerinin acımaz ve aptalca eleştirilerine... eleştiriyi sadece beyni olanlar yapsın zaten onlarda eleştirmiyor. Siz tebasınız biat edin, anneniz babanız bu kadar düşünmemişti sizi.

  spoiler

  lan it! sen kimsin ulan. utanmadan, arlanmadan ülkenin başkomutanı hakkında olur olmaz yerlerde aleyhinde konuşup o yüce makamı fermente olmuş sığır sidiği kokan ağzına sakız ediyorsun. bu nasıl hainliktir lan anüslerine leylek gagası çeşmeye gönderdiğim ırgat. bak yine sinirlendim sabah sabah.

  spoiler

  Yüce konsülün onayıyla.
  1 ... id est
 7. 7.
  Belki de türk kanı taşımayan birisini lideri olarak kabul etmeyen insandır.
  2 ... radikal kemalist
 8. 8.
  ne oldu lan özlerinden sığır sidiği damıttığım iktidarsız gergedan boynuzları. gerçekler acıdır ve acı sadece çiğ köftede bulunan bir şey değil. en acısından kırmızı biberleri olduğu haliyle anüsünüzden bağırsaklarınıza sokmayı deneyin, her seçim gecesi "throat"larınızda oluşan "deep impact" muadil bir acı hissedebilirsiniz. tavsiyemdir.

  seçim gecelerinde halkın küskülediği insanlardır.

  bakın her karizmatik lider gibi erdoğan'a saygı duyacaksınız. ona "atam" diyeceksiniz. bunun başka yolu yok. erdoğan türkiye'dir. ya sev ya terket. orta bir yolu yok bunun. vatan ve lider hariç başka bir konu olsaydı belki pazarlık yapabilirdik.

  nasıl her sözlük yazarı beni sevmek zorunda. öyle bir şey işte. siz sadece biat edin, sizin yerinize ben düşünürüm, nasıl sizin yerinize hoplatıyorsan öyle. evet aynen öyle.

  freeze you later
  ... absolute zero
 9. 9.
  boşkomutanımıza biat etmeyen dinsizin önden gideni arkadan verdireni bir vatan hainidir.
  1 ... pazardahicagizgormemisinsan
 10. 10.
  recep tayyip erdoğan biziz recep tayyip erdoğan da biz,
  recep tayyip erdoğan bu toprağın cocuğudur,
  hatta ve hatta recep tayyip erdoğan
  anadoludur.
  1 ... ibni maymun