1. 1.
  o kadar para cukkaladı. Bize hiç mi bir şey bırakmadı.
  -1 ... 3 tam 1 robot
 2. 2.
  yalan dolan içerikli vasiyettir. dünyanın en gereksiz insanı.
  3 ... muystii
 3. 3.
  tükürsünler onun vasiyetine.

  bu insanı seyreden yüzlerce kalabalığın içinden hiç asgari ücretle çalışan yok mu? ya da işsiz olan? hepsinin tuzu heralde. makarnalarıyla yaşamaktan, birilerini zengin etmekten, inançları üstünden nemalanan insanlardan memnunlar.

  tık yok koca kalabalıklarda. hepsi derin bir sükut içerisinde alkışlamakla meşgul. sonra koyun ya da ortalama zekalı diyince kibirli oluyosun.

  ne desek boş vallahi. herkes hakettğini yaşıyor çünkü.
  2 -1 ... yakbisigara
 4. 4.
  vasiyet açıkladığı yer neresi?

  siirt.

  siirt'te "nobel ödülü alın, uzaya astronot gönderin" vasiyeti verecek değildi ya?
  4 ... protest sanayici
 5. 5.
  dikkat edilirse hep doğu illerinde veriyor bu mesajı. az çocuk yapsınlar diye olabilir mi acaba?!. *
  2 ... prensesinuykusundakiprens
 6. 6.
  sabah, sabah küfür ettirmeyin insanı. vasiyet miş!

  ülke elden gitmiş, satılmadık bir şey kalmamış! teröristler ile sofra başında meyhane sohbetleri tadında muhabbetler başlamış.

  şahsın biri vasiyet demiş. kimin umurunda ha kimin banane birader senin vasiyetinden....
  2 ... goliaht
 7. 7.
  duygu sömürüsüdür. ajitasyon kralımızdan ağıt çalışmalarıdır.
  2 ... teflon
 8. 8.
  recep tayyip erdoğanı beğenirsiniz beğenmezsiniz burda yazılanları geçiniz efendiler çünkü bu ülkenin %80 insanının recep tayyip erdoğan hayranlığı vardır. Ve bence %90 recep tayyip erdoğanın yaptıklarını taktir eder. benim gibi solcu bunları diyorsa bırakalım sosyal medyada tribünlere oynamayı. Recep tayyip erdoğan türkiyeyi adam eden adamdır. recep tayyipten öncesini batık bankalrı enflasyonu adam kayırmaları başbakan yeğenlerini borsa manipilasyonlarıyla devletin içinin boşaltılmasını bir okul yapılmaya başlanırken okulun ne hikmetse 20 senede bitmemesini dalavereleri gazetecilerin başbakanları parmak ucunda oynattığını orduda bazı paşaların doğuya akan paradan nemelanmak için bile bile pkkyı bitirmemesini bir tane bile marka olmadığı gibi devlet elindeki kitlerin sürekli zarar ettirilmesi türk hava yollarının zarar ederken şimdi dünya markası olması bol sıfırlı türk liramıza gelen turistlerin götleriyle gülmesi ve daha çok örenek verebilinir. bunları düşünün bence. ve recep tayyip erdoğanın en büyük vasiyeti adam olan türkiyedir
  -1 ... gwostwolf
 9. 9.
  önemsemenilmiyecek olandır.
  dünyayi bok götürüyor başbakan üç çocuk diyor.
  o kadar sorun varken milletin doğuracağı çocuğa sınır koyuyor.
  2 ... ceteris
 10. 10.
  Kimsenin takmayacagi vasiyettir. Takilmis bu adam cocuga, sen bir tane cocuga zor bakilacak maas veriyorsun bir de uc cocuk yapin diyorsun bu cocuklari neyle besleyip buyutup guzel bir hayat saglasin bu insanlar? Ayrica her taraf insan dolu yurunmuyor sokakta azicik dogurmayin da kafamiz rahat etsin.
  1 ... rise rebel resist