1. 1.
  ey gerçekleri görmeyen yazar kardeşim,

  ülkeyi yer yer dünyayı bu kadar iyiliklerle, başarılarla yöneten bir insanın ilahi bazılarına göre mistik gücünün olmaması imkansız bu yüzden sn erdoğan dünya iyiliği ve mehdiyete zemin hazırlamak için gönderilmiş seçilmiş bir kişidir.
  1 -3 ... dovmeliveokuldankacanliseli
 2. 2.
  amerika yada feto tarafından seçilmiş olabiceğine ihtimali gözönünde bulundurursak katılabileceğim önermedir. aksi takdirde rte neo ise bende o zaman bende ajan smith'im demek zorundayım.
  -1 ... kaykildim
 3. 3.
  doğru tespittir kendisi amerika tarafından seçilmiştir işi bitince de diğerleri gibi amerika onu şutlayacaktır dua edelimde sonumuz Suriye Mısır vb kadar kötü olmasa.
  ... nado
 4. 4.
  halk tarafından seçilmiş olduğu gerçeğine yüzlere vurur.
  -1 ... kosforrestkos
 5. 5.
  evet akif beki adlı eski bir basın danışmanı necmeddin erbakanı firavun olarak gösteriyor,tayyip arkadaşımızı ise musa peygambere benzetiyordu.ayrıca kıyamet vakti değil seçim vaktidir diyerek Beki tayyipi kurtarıcı ilan ediyordu,mehdi benzetmeleri yapıyordu.mehdi tayip efendi hazretleri sağolsun seçilmiş olarak devletin içini boşalttı ve amerikan desteğiyle büyüyen dinci sermayeye,yabancı semayeye ve yandaş şirketlere dağıttı.aaa bir haber daha neee,ülker üçüncü havaalanına giden arazileri satınmı almış,hemde hiç ihaleye çıkarmadan öyle mi ilginç gerçekte
  n ilginç.evet tayyip efendi seçilmiştir,ama tanrı tarafından değil,yahudi lobisi tarafından.
  ... realist boy
 6. 6.
  (bkz: seni seçtim pikaçu)
  2 ... portakal receli
 7. 7.
  zenzi obama nın beyzbol sopası ile sabittir.
  recep tayyip erdoğan ın seçilmiş bir kişi olması
  ... djnre
 8. 8.
  "demirel'i de halk seçti, onu niye eleştirdiniz?" dedirtir.
  1 ... vivent una moriuntur soli
 9. 9.
  türkiye'nin laik, demokratik ve sosyal bir hukuk devleti olduğunun ispatıdır. mısır, ırak, libya, suriye ve benzeri diğer ülkelerden ne derece üstün olduğumuzu da kanıtlar demokrasi anlamında.
  ... zalahani
 10. 10.
  sadece halk tarafından değil allah tarafından da seçildiği için doğrudur.
  -3 ... dovmeliveokuldankacanliseli