1. ?.
  hazımsızdır. Ülkeye verdiği onca zararı hazmedememektedir. Yaptığı o kadar çok kötü şey vardır ki. Yaptığı bu güzel olaya rağmen kendisini sevemez o kişi. Olaya geniş bakar daha çok. Gündelik yaşamaz. Erdoğan'ı yalamaya başlayan hazımsız gibi bir hafta sonra ateşi sönücek türden değildir yani...
  6 -3 ... a little piece of heaven
 2. ?.
  at gözlüklüdür. adam ağzıyla kuş tutsa yaranamaz. devamlı muhabbetleri kömüre bağlamaya çalışır. pek çoğu da din deyince devreleri kopan tiplerdir.
  -1 ... darkranger
 3. 1.
  Recep Tayyip Erdoğan tebrik edilecek birşey yapmamıştır. Bu sebeple tebrik edilecek bi yönü yine bulunamamaktadır. Bu sebeple tebrik etmemek kesinlikle hazımsızlık değildir. Hazımsızlık dediğin; siyasi muhattabın olan kişiyi senden daha fazla konuşmasını protesto etmektir. halbuki bu millet 4 kelimeden oluşan ve telafuzu 4 sn süren cumleyle dünyaya dersini verdi.
  "gelecekleri varsa görecekleri de var"
  1 ... surfer
 4. 2.
  girdiği tüm seçimleri kazanan bir insanı tebrik edemeyen hazımsızdır. demokrasi bunu gerektirmiyor. tebrik edin.
  1 -3 ... oytunkaran
 5. 3.
  herkesin tahmin edeceği üzere solcudur. mağlubiyeti asla kabul edemez, din karşıtıdır, dinine bağlı insanları ''gerici'' diye dışlayan tiptir.
  2 -2 ... orange michelangelo
 6. 4.
  demokrasinin ilkelerine ters davranan insandır.
  -1 ... anambunelan
 7. 5.
  din karşıtı değildir. dininin bu şekilde ahlaksızca sömürülmesine karşıdır. peygamber sanılan bu herifin yandaşlarının allahın sonsuz affediciliğine havale eder.
  2 ... lutesyumunsimgesi
 8. 6.
  Haksızlığı sindiremeyen insandır. Rekabet eşit şartlar altında olmadığı için haklıdır.
  2 ... draculaya inanmayan sivrisinek
 9. 7.
  ülkenin sahtekar hırsızlar, düzenbaz caniler tarafından peşkeş çekilmesini içine sindirecek kadar geniş olamayan hazımsızdır.
  2 ... ucbeskirkdort